Osman Kavala Haberleri

Osman Kavala haber, Osman Kavala son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Osman Kavala - 31.12.2019
Gezi Parkı davasında reddi hakim talepleri geri çevrildi
Gezi Parkı odaklı olaylara ilişkin, Anadolu Kültür AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kavala'nın da aralarında bulunduğu 1'i tutuklu, 6'sı firari 16 sanığın yargılandığı davaya bakan mahkeme heyeti, bazı sanık avukatlarının yaptığı reddi hakim taleplerinin geri çevrilmelerine karar verdi.
Osman Kavala - 27.12.2019
CHP'li Özel: "Askerimizin Libya çöllerinde yeri yok"
Özgür Özel, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nin kararına rağmen Osman Kavala'nın serbest bırakılmadığını da söyleyerek, "Esas mesele, mahkeme, Anayasa Mahkemesi ve AİHM kararlarını tanımayan sarayın tavrının ne olacağından emin olmamış olacak ki, majesteleri pozisyon almadan kararlarını açıklamak istememektedirler.
Osman Kavala - 25.12.2019
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, soruları yanıtladı Açıklaması
Avrupa İnsan Hakları Mahkemesinin, Gezi Parkı odaklı olaylara ilişkin davada yargılanan Anadolu Kültür AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kavala'yla ilgili kararına yönelik bir soru üzerine Gül, "Yürüyen bir soruşturmayla, kovuşturmayla ilgili benim bir yorum yapmam elbette doğru olmaz.
Osman Kavala - 24.12.2019
Osman Kavala'nın tahliye talebi reddedildi
Gezi Parkı olaylarına ilişkin Anadolu Kültür A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kavala'nın da aralarında bulunduğu 1'i tutuklu 6'sı firari 16 sanığın yargılanmasına devam edildi.
Osman Kavala - 24.12.2019
Gezi Parkı davasında, Osman Kavala'nın tutukluluk halinin devamına karar verildi
Gezi Parkı odaklı olaylara ilişkin, Anadolu Kültür AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kavala'nın da aralarında bulunduğu 1'i tutuklu, 6'sı firari 16 sanığın "Türkiye Cumhuriyeti hükümetini ortadan kaldırmaya teşebbüs" suçundan yargılanmasına devam edildi.
Osman Kavala - 24.12.2019
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-3
Görüntü Dökümü: ------- -Arşiv 24.12.2019 - 13.39 Haber Kodu : 191224147 ==========================   2 -GEZİ PARKI EYLEMLERİ DAVASINDA ARA KARAR - KAVALA'NIN TUTUKLULUK HALİNİN DEVAMINA KARAR VERİLDİ Halil YILMAZ / İSTANBUL, - GEZİ Parkı eylemlerine ilişkin aralarında Osman Kavala, Can Dündar, Ayşe Mücella Yapıcı ve Memet Ali Alabora'nın da bulunduğu 1'i tutuklu 6'sı firari 16 sanığın 'Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini ortadan kaldırmaya teşebbüs' suçundan yargılandığı davanın beşinci duruşmasında ara karar açıklandı.
Osman Kavala - 24.12.2019
GEZİ PARKI EYLEMLERİ DAVASINDA ARA KARAR
GEZİ Parkı eylemlerine ilişkin aralarında Osman Kavala, Can Dündar, Ayşe Mücella Yapıcı ve Memet Ali Alabora'nın da bulunduğu 1'i tutuklu 6'sı firari 16 sanığın 'Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini ortadan kaldırmaya teşebbüs' suçundan yargılandığı davanın beşinci duruşmasında ara karar açıklandı.
Osman Kavala - 24.12.2019
Gezi Parkı davasında ara karar:  Kavala'nın tutukluluğuna devam kararı verildi
GEZİ Parkı eylemlerine ilişkin aralarında Osman Kavala, Can Dündar, Ayşe Mücella Yapıcı ve Mehmet Ali Alabora'nın da bulunduğu 1'i tutuklu 6'sı firari 16 sanığın 'Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini ortadan kaldırmaya teşebbüs' suçundan yargılandığı davada ara karar açıklandı.
Osman Kavala - 24.12.2019
GEZİ DAVASI'NDA ARA KARAR:  KAVALA'NIN TUTUKLULUĞUNA DEVAM KARARI VERİLDİ
GEZİ Parkı eylemlerine ilişkin aralarında Osman Kavala, Can Dündar, Ayşe Mücella Yapıcı ve Mehmet Ali Alabora'nın da bulunduğu 1'i tutuklu 6'sı firari 16 sanığın 'Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini ortadan kaldırmaya teşebbüs' suçundan yargılandığı davada ara karar açıklandı.
Osman Kavala - 24.12.2019
Gezi Parkı olaylarına ilişkin davada 16 sanığın yargılanmasına devam ediliyor
Gezi Parkı odaklı olaylara ilişkin, Anadolu Kültür AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kavala'nın da aralarında bulunduğu 1'i tutuklu, 6'sı firari 16 sanığın, "Türkiye Cumhuriyeti hükümetini ortadan kaldırmaya teşebbüs" suçundan yargılandığı davanın beşinci duruşması başladı.
Osman Kavala - 24.12.2019
GÜNDEM ÖZETİ / 24 Aralık 2019
(Ankara/09.30) 4- Gezi Parkı odaklı olaylara ilişkin Anadolu Kültür AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kavala'nın da aralarında bulunduğu 1'i tutuklu 6'sı firari 16 sanığın, "Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini ortadan kaldırmaya teşebbüs" suçundan yargılanmasına İstanbul 30.
Osman Kavala - 19.12.2019
2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
Bakan Gül, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesinin Osman Kavala hakkındaki kararına yönelik herhangi bir yorum yapamayacağını, bir bakan olarak yürüyen bir davaya yönelik mütalaada bulunmasının doğru olmayacağını kaydetti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Osman Kavala Haberleri | Osman Kavala Kimdir - Haberler - Sayfa 10 - Osman Kavala haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Osman Kavala kimdir, hayatı ve biyografisi. Gezi Parkı olaylarına ilişkin davada 16 sanığın yargılanması sürüyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.6.2021 02:21:45. #1.16#

title