Atölye Haberleri

Atölye haber, Atölye son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Atölye - 16.04.2021
KOP İdaresinden madde bağımlısı gençlere tarım teşviği
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına bağlı Ahiler Kalkınma Ajansı (AHİKA) tarafından 2019 yılında Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı kapsamında desteklenen Huzur Köy projesinin KOP destekleriyle doğa ile iç içe farklı bir merkeze dönüştüğünü dile getiren, "Gençliğimizi çok önemsiyoruz. Onların başına gelebilecek herhangi bir olumsuzluk Türkiye'nin geleceğini yakından ilgilendiriyor. Bu nedenle kısa adı AMATEM olan Türkiye genelindeki Alkol ve Madde Bağımlılığı Tedavi Merkezlerinde arındırma tedavileri tamamlanan gençlerimiz buradaki 30 yataklı Huzur Köy merkezine geliyor. Yeniden sosyal hayata katılmaları, istihdam edilerek normalleşmeleri sağlanıyor. Çeşitli meslek edindirme atölyeleri, yaz seraları ve meyve bahçeleri ile üretmenin ve ürettiklerinden gelir elde etmenin mutluluğunu yaşıyorlar.
Atölye - 16.04.2021
Gölcük'te "Geri Dönüştür Geleceği Kazan" projesi hayata geçirildi
Geri dönüşümün önemine değinen Kılıç, "Fabrikalardan gelen çıkma elektrik malzeme ve cihazları okulumuz elektrik bölümü son sınıf öğrencileri tarafından sökülüp, yedek parça olarak ayıklama işlemleri yapılmaktadır. Gelecek yıllara yedek parça olarak stoklanıyor ve öğrencilerimize atölyede uygulama yaptırmak amacıyla kullanılması düşünülmektedir.
Atölye - 16.04.2021
Gönül ateşiyle terbiyelediği kamışları ilahi aşkın sesine dönüştürüyor
Yaklaşık 25 yıldır atölyesinde ney üreten sanatçı, sazlıklardan getirttiği ya da kendi topladığı özel kamışları dükkanında üç yıl kurumaya bırakıyor.
Atölye - 16.04.2021
Son dakika! Özel öğrenciler Sıfır Atık Projesine destek için atık malzemeleri hediyelik ürünlere dönüştürüyor
"Sıfır atık belgemizi Elazığ'da ilk alan okullardan biriyiz" Okul Müdürü Ahmet Yıldırım AA muhabirine, okul olarak hafif düzeyde zihinsel engeli bulunan öğrencilere hem akademik hem de atölyelerde meslek eğitimi verdiklerini söyledi.
Atölye - 16.04.2021
Best Business Awards'tan Vakıf Katılım'a 4 ödül
Öte yandan Vakıf Katılım, koronavirüse yakalanan çalışan ve ailelerinin gereksinim duyabilecekleri tüm konularda 7/24 ulaşabilecekleri İK Koronavirüs Koordinasyon Ekibi'ni kurdu. Çalışanların motivasyonunu en üst düzeyde tutmak ve gelişimlerini desteklemek adına; online terfi süreçlerinden akademik ve mesleki eğitim desteğine, kurum içi sosyal medya platformundan kişiye özel uygulamalara, özel gün kutlamalarından online etkinliklere, hobi atölyelerinden uzman diyetisyenlerle sağlık sohbetlerine kadar onlarca uygulama hayata geçirildi.
Atölye - 15.04.2021
Yağcıbedir el dokuma halısı üretimi istihdamı artıracak
Kadın kooperatifi marifetiyle Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı bünyesinde kurulan Yağcıbedir halısı üretim atölyesinin çalışmalarına devam ettiğini aktaran Yüce, "3 bin yıllık tarihi bir kültüre sahip çıkıyoruz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Atölye Haberleri | Atölye Haber - Haberler - Sayfa 9 - Atölye haberleri, son dakika atölye haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberleri! İSTANBUL-SULTANGAZİ'DE MOBİLYA İMALATHANESİNDE ÇIKAN YANGINDA BİR İTFAİYE ERİ DUMANDAN ETKİLENDİ.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 9.5.2021 08:12:37. #1.14#

title