Atölye Haberleri

Atölye haber, Atölye son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Atölye - 14.04.2021
Sinop'ta lise öğrencileri engelli bireyler için engelli salıncağı yaptı
Proje çerçevesinde "paylaşmak güzeldir" temasıyla engelli bireylere yönelik çalışma yapan öğrenciler, okul atölyesinde engelli salıncakları üretti.
Atölye - 14.04.2021
Son dakika haberi... Şehit Eren Bülbül'ün annesi oğlunun isminin verildiği gençlik merkezini ziyaret etti
Gençlik merkezinde bulunan deneyap atölyesine de oğlunun isminin verildiğini gören anne Bülbül, oldukça duygusal anlar yaşadı.
Atölye - 14.04.2021
Son dakika haber... Salgın nedeniyle evdeki zamanını fırsata çeviren öğretmen tasarladığı maskeleri üretiyor
Evinin bir bölümünü atölyeye dönüştüren Ersoy, kız meslek lisesinde hazır giyim bölümü okuduğunu, Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü'nü bitirdiğini söyledi.
Atölye - 14.04.2021
TSKB'nin 9. Sürdürülebilirlik Atölyesi çevrim içi gerçekleştirildi
Türkiye Sınai Kalkınma Bankası'nın (TSKB), iştiraki Escarus (TSKB Sürdürülebilirlik Danışmanlığı AŞ) ile gerçekleştirdiği 9. Sürdürülebilirlik Atölyesi, bu yıl ODTÜ iş birliği ile çevrim içi gerçekleştirildi.
Atölye - 14.04.2021
Topkapı Sarayı Harem Dairesi'nin ziyaretçi kapasitesi çalışmalarla 3 katına çıkarılacak
Yıldız, yıl sonuna kadar açılacak 25 depo, restorasyon atölyeleri, laboratuvar ile konservasyon merkezini de içinde barındıran bir yapı kurduklarını, böylece sarayın depo sorununu tamamen çözeceklerini belirtti.
Atölye - 14.04.2021
Niğdeli girişimci 250 çeşit yöresel lezzeti 3 kıtada tüketicilere ulaştırıyor
Yaptıkları doğal fermantasyon sirkelerini internet üzerinden de satmaya başladıklarını belirten Çakır, "Şu an altıncı yılımızdayız, son 3 yıldır sosyal medya üzerinden satış yapıyoruz. Özellikle salgın döneminde herkese ulaşmaya çalıştık. Küçük bir atölyede başladığımız üretim yerimizin sayısını KOSGEB'den aldığımız destekle 3'e çıkardık.
Atölye - 14.04.2021
Son dakika haberi... Ankara Sanayi Odası 2. OSB, meslek lisesi kurmak amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı ile protokol imzaladı
Bölgede yer alan birçok işletmenin binlerce eleman aradığına dikkati çeken Ardıç, şunları kaydetti: "Maalesef sanayide çalıştıracak nitelikli eleman bulamıyoruz. Gerek bölgemizde gerek diğer OSB'lerde faaliyette bulunan tesislerin en büyük sorunu 'ara'nan eleman yokluğudur. İmzaladığımız bu protokolle, bölgemizde bir meslek lisesi kurarak, hem sanayinin arzuladığı nitelikli iş gücünü yetiştirmek hem de gençlerimizin istihdam edilebilirliğini kolaylaştırmayı hedefliyoruz." Seyit Ardıç, 2 yıl içinde tamamlanmasını planladıkları 16 derslikli ve iki atölyeli okul için OSB'de bir arsa tahsis edeceklerini, ayrıca okulun tüm laboratuvar ve atölyelerine donanım desteği sağlayacaklarını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Atölye Haberleri | Atölye Haber - Haberler - Sayfa 10 - Atölye haberleri, son dakika atölye haber ve gelişmeleri burada. Kırklareli'ndeki vaka artışının nedeni sanayiye bağlı nüfus hareketliliğinden kaynaklı olduğu belirtildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 9.5.2021 08:51:31. #1.16#

title