TUNÇ SOYER HABERLERİ

Tunç Soyer haber, Tunç Soyer son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tunç Soyer - 18.05.2021
İzmir Valisi Köşger'den iş dünyasına eğitime destek olma çağrısı
Söz konusu toplantıda görev paylaşımı yapıldığını ve derslik açığının giderilmesi noktasında çeşitli taahhütlerde bulunulduğunu aktaran Köşger, şunları kaydetti: "İlimiz eğitimde ileri aşamada olmasına karşın yapı stoku itibarıyla sorunlu iller arasında yer alıyor. Depremden önce 50 okulumuz, depreme dayanıksız olmaları nedeniyle yıkılmıştı. Ardından depremi yaşadık. Depremde de hasar gören 33 okulumuz yıkıldı. İlimizdeki yerel dinamikler ve iş dünyasını seferber ederek bir toplantı yaptık. Bu toplantıda görev paylaşımı yapıldı. İzmir Büyükşehir Belediye başkanlığımız da bir okul yapma taahhüdünde bulunmuştu. Şimdi onun protokolünü yapıyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç Soyer'e teşekkür ediyoruz.
Tunç Soyer - 18.05.2021
Seferihisar Belediyesi'nden yerel tohumdan 100 bin fide
Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin 100 bin fide dağıtımı ile ilgili yaptığı açıklamada "Bu hikaye İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç Soyer ile başladı, tohum bankası yapalım, kaybolmaya yüz tutmuş tohumları bir yerde biriktirelim ve gelecek nesillere taşıyalım diyerek yola çıktığımız bir projeydi, ünlü şairimiz Can Yücel'in böyle bir vasiyeti olduğunu duyunca adını gururla Tohum Merkezimize verdik, ardından her yıl tohum takas şenlikleri yapmaya başladık, ama iki yıldır covid nedeniyle yapamaz duruma geldik, bizde burada herkese yüzde yüz yerli atalık tohumlardan ürettiğimiz yirmi dört çeşit100 bin adet fide dağıtıyoruz" dedi.
Tunç Soyer - 03.05.2021
Başkan İduğ, Katı Atık Transfer Merkezi'ni gezdi
Daha temiz bir Bornova için Katı Atık Transfer Merkezi Ziyarette, Bornova Belediyesi tarafından yenileme çalışmaları ve hizmet binası yapılan şantiye alanını gezen Başkan Mustafa İduğ, Devran ve Mesutgil'den de Katı Atık Transfer Merkezi'nin çalışma sistemi ile ilgili bilgi aldı. Merkezin ilçe için çok önemli olduğuna vurgu yapan Başkan İduğ, "Burası sayesinde hem zamandan büyük bir tasarruf sağlayacak hem de mahallelerde yapılan çöp toplama seferlerini arttırmış olacağız" dedi. Seferler arttı Başkan Mustafa İduğ, "Daha önce çöp kamyonları ile toplanan atıklar tek tek Harmandalı Düzenli Atık Depolama Tesisine götürülürken, şantiye içine kurulan Transfer Merkezi sayesinde İzmir Büyükşehir Belediyesinin büyük tırları ile alınmaya başlandı. Zamandan sağlanan tasarruf sayesinde çöp kamyonlarımızın yaptığı sefer sayıları da arttı" diye konuştu. Temizliğin en önemli önceliklerden biri olduğunu da dile getiren İduğ, "İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç Soyer ve ekibi ile kentimize en iyi şekilde hizmet etmek için çalışmalar ve projeler gerçekleştiriyoruz.
Tunç Soyer - 30.04.2021
Başkan Eriş'ten Ödemiş Mezbahası'nda inceleme
Başkan Eriş, mezbahada görev yapan veteriner hekim Bulut Türek'ten tesisin kapasitesi ve çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı. Türek şunları söyledi: "Günlük 300 büyükbaş, 500 küçükbaş hayvan kesim kapasitesiyle veteriner hekim kontrolünde kesimler yapılıyor. Soğuk hava deposu kapasitemiz 500 büyükbaş, 1000 küçükbaş şeklindedir. Kesimler haftanın beş günü yapılıyor. Aylık 1700 büyükbaş, 600 küçükbaş kesim ortalamasıyla bölgemize hizmet veriyoruz" "İzmir Tarımı stratejisinin önemli bir parçası" İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in Ödemiş'te açıkladığı İzmir Tarımı stratejisinin önemli parçalarından biri olduğunu hatırlatan Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, "Et entegre tesisimize bugün adeta çat kapı gerçekleştirdiğimiz ziyarette de gördüğümüz üzere hijyenik bir ortam var.
Tunç Soyer - 28.04.2021
İZTO'dan turizm sektörü için en az 6 ay geri ödemesiz "düşük faizli kredi" önerisi
İZTO'nun çevrim içi düzenlenen nisan ayı meclis toplantısı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel ve CHP İzmir milletvekillerinin katılımıyla yapıldı.
Tunç Soyer - 28.04.2021
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, çevrim içi katıldığı İZTO Meclis Toplantısında konuştu: (2)
Bir katılımcının belediyelerin aldığı harçların çok yüksek olduğunu ifade etmesi üzerine de Kılıçdaroğlu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in bu konuda bir standardın sağlanması için çalıştığını söyledi.
Tunç Soyer - 27.04.2021
Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygun'un vefatının ardından belediye başkanlığına Mithat Tekin seçildi
Meclis toplantısına İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel ve MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin de katıldı.
Tunç Soyer - 27.04.2021
Buca'da temizlik devrimi
Buca Belediye Başkanı Av. Erhan Kılıç yönetiminde toplanan meclis gündeminde, hemşehrilerin sağlığı, Buca'nın temizliği için İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden talep edilen temizlik araçlarının Buca Belediyesi'ne devrine ilişkin madde görüşüldü. 1 MAYIS İTİBARİYLE BUCA'NIN ÇÖPLERİ KENDİ ARAÇLARIYLA TOPLANACAK Tek maddelik meclis oturumu hakkında konuşan Başkan Kılıç, katkılarından dolayı İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'e teşekkür etti.
Tunç Soyer - 25.04.2021
İzmir'den ABD Başkanı Joe Biden'in 1915 olaylarını "soykırım" olarak nitelemesine tepki
İzmir'de Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü ve çeşitli sivil toplum kuruluşu temsilcileri, ABD Başkanı Joe Biden'in 1915 olaylarını "soykırım" olarak nitelemesine tepki gösterdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Tunç Soyer Haberleri | Tunç Soyer Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Tunç Soyer haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Tunç Soyer kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Partili Sürekli, Büyükşehir Belediye Başkanı Soyer'in iki yılını değerlendirdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.6.2021 08:23:39. #1.16#

title