Tarsuslular, Emre Aydın Konseriyle Coştu
Haberler » Yerel » Tarsuslular, Emre Aydın Konseriyle Coştu - Haberler

Tarsuslular, Emre Aydın Konseriyle Coştu

Mersin'in Tarsus Belediyesi tarafından düzenlenen 11. Uluslararası Tarsus Yarı Maratonu etkinlikleri, ödül töreni ve Emre Aydın konseri ile son buldu.

Tarsuslular, Emre Aydın Konseriyle Coştu

'in Belediyesi tarafından düzenlenen 11. Uluslararası Tarsus Yarı Maratonu etkinlikleri, ödül töreni ve konseri ile son buldu.


75. Yıl Açık Hava Gösteri Merkezi’nde düzenlenen ödül töreninde dereceye giren atletler, madalya, kupa ve para ödüllerini protokol üyelerinden aldı. Törende konuşan Tarsus Belediye Başkanı , Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’a maratonu 11 yıl önce başlatıp, geleneksel hale getirmesinden dolayı teşekkür plaketi verdi.


Ödül törenin ardından Emre Aydın sahne aldı. Pop sanatçısı Emre Aydın, yaklaşık 2 saat boyunca bir birinden güzel parçalarını seslendirirken, gençleri adeta coşturdu. Sanatçı Emre Aydın’a teşekkür eden Başkan Can, ünlü pop sanatçıyla selfie (öz çekim) yaptı. Başkan Can, “Dün maraton yürüyüşü ile başladığımız Uluslararası Yarı Maratonumuz bugün Emre Aydın’ın güzel şarkılarıyla son buldu. Daha güzel günlerde beraber mutlu ve huzurlu günler geçirmeyi diliyorum.” dedi.

Kaynak: CİHAN

Manşet

Haberler