Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ, Mardin'de - Haberler
Haberi Paylaş

Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ, Mardin'de

AA - Yerel
Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ, Mardin'de

HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, "1 Kasım seçiminde büyük barış hareketimiz kazanacak.

HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, "1 Kasım seçiminde büyük barış hareketimiz kazanacak. Türkiye'de, Mezopotamya'da, Orta Doğu'da, her yerde barışı geliştirme ve demokrasiyi inşa etme hareketimiz kazacak" dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında Nusaybin Belediye Başkanlığını ziyaret eden Yüksekdağ, Başkan Cengiz Kok'tan çalışmalarına ilişkin bilgi aldı.

HDP Mardin Milletvekilleri Mithat Sancar, Enise Güneyli, Gülser Yıldırım ve Erol Dora ile Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk'ün de yer aldığı ziyaretin ardından Yüksekdağ, Mitanni Kültür Merkezi'nde sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Yüksekdağ, burada yaptığı konuşmada, 1 Kasım'daki seçimin önemine vurgu yaparak, şöyle konuştu:

"1 Kasım seçiminde büyük barış hareketimiz kazanacak. Türkiye'de, Mezopotamya'da, Orta Doğu'da, her yerde barışı geliştirme ve demokrasiyi inşa etme hareketimiz kazacak. Bunlar, faşist bir zihniyetin son direnişleridir, son çırpınışlarıdır. Eğer mücadelemiz ve zaferimiz büyük olursa, onlar çırpına çırpına gidecekler."

AA - Yerel

Halkların Demokratik Partisi, Mezopotamya, Türkiye, Mardin, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title