Turizm İçin '4 Mevsim Foça'

Foça Turizmciler, Yatırımcılar ve Esnaf Derneği (TUDER), Foçalı turizm işletmecilerine yönelik ‘4 Mevsim Foça’ toplantısı düzenledi.

08.06.2017 17:34 | Son Güncelleme: 08.06.2017 17:34
Turizm İçin '4 Mevsim Foça'

Foça Turizmciler, Yatırımcılar ve Esnaf Derneği (TUDER), Foçalı turizm işletmecilerine yönelik '4 Mevsim Foça' toplantısı düzenledi. Toplantıya Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ'ın yanı sıra turizm işi ile uğraşan esnaf da katıldı.

Foça Belediyesi Reha Midilli Kültür Merkezi'nde Foça turizmciler, TUDER tarafından düzenlenen '4 Mevsim Foça' konulu toplantıda; TUDER, Foça Kaymakamlığı, Foça Belediyesi tarafından yürütülen çalışmalar ve eylem planları hakkında bilgiler verildi.

Toplantıda konuşan Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, bu tip toplantıların sıklıkla yapılması gerektiğini vurgularken, TUDER'e de katkı ve emeklerinden dolayı teşekkür etti. Başkan Demirağ, "Turizm yerleşkelerinde genelde yerel insiyatif her zaman ön plana çıkar ama biz bunu biraz değiştirmemiz gerektiğini düşündük. Yerel insiyatif dışında artık sivil insiyatif ön plana çıkmalı. Dernekler, esnaflar odası, ticaret odası, kent konseyleri, turizm meclislerinin ön planda olması gerekli. TUDER çok büyük bir başarıya imza attı. Bundan sonraki süreçlerde TUDER'i daha çok donatmamız gerekmektedir. Hem maddi hem de manevi yönden daha da güçlenmesi için yerel yönetim olarak üzerimize düşen görevleri yerine getirmeye çalışıyoruz. Esnaflarımızın da derneğimize sahip çıkmaları gerekiyor. Hep beraber sarılırsak çok daha güçlü işler yapabileceğimize inanıyorum" dedi. - İZMİR

Kaynak: İHA

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
title