Ethereum Haberleri

Ethereum haber, Ethereum son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ethereum - Dün
New York borsası yatay seyirle kapandı
Piyasa değeri açısından dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin, Çin kamu kurumları tarafından yapılan açıklamalar sonrası yaklaşık yüzde 4'ün üzerinde değer kaybederken, Ethereum'un değeri yüzde 7'ye yakın düştü.
Ethereum - Dün
New York borsası düşüşle açıldı
Piyasa değeri açısından dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin, Çin kamu kurumları tarafından yapılan açıklamalar sonrası yaklaşık yüzde 9 değer kaybederken, Ethereum'un değeri yüzde 11 düştü.
Ethereum - 13.09.2021
Walmart'ın Litecoin ile ortaklık kurduğuna ilişkin sahte haber kripto para piyasalarını karıştırdı
Litecoin'in yanı sıra diğer kripto para birimlerinden Bitcoin yüzde 3'ün üzerinde düşüş gösterirken, Ethereum yüzde 6'nın üzerinde değer kaybetti.
Ethereum - 01.09.2021
NFT: Sahte Banksy eseri, sanatçının internet sitesi üzerinden satıldı
'Hacklenmiş bir site gibi duruyordu' Banksy'nin resmi sitesi olan "banksy.co.uk" adresinde "NFT" isminde bir bağlantı vardı. Bu bağlantı, tıklayanları "İklim Değişikliği Felaketinin Büyük Yeniden Dağıtımı" ismindeki NFT'nin satıldığı müzadeyeye yönlendiriyordu. Dolandırılan kişi, kripto para birimi Ethereum ile yaptığı ödemede rakiplerinin çok üzerinde bir teklif verdi.
Ethereum - 23.08.2021
PayPal, ABD'den sonra İngiltere'de de kripto para hizmetini başlattı
PayPal'den yapılan açıklamada, İngiltere'deki müşterilerin bugünden itibaren kripto para birimleri Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve Litecoin'i güvenli ve sorumlu bir şekilde satın almasına, elinde tutmasına ve satmasına izin verileceği belirtildi.
Ethereum - 09.08.2021
Fenerbahçe, Paribu'yla 'Token' anlaşması sonrası KAP'a bildirimde bulundu: En az 175 milyon TL gelir sağlandı
Fenerbahçe Token, Ethereum blokzincirinde üretilen bir "utility token" olarak piyasaya sunuldu.
Ethereum - 21.07.2021
Elon Musk, Tesla'nın Bitcoin'i ödeme türü olarak kabul etmeye "büyük olasılıkla" tekrar başlayacağını duyurdu
Musk, katıldığı bir konferansta, Tesla ve SpaceX'in Bitcoin yatırımının yanı sıra kendisinin de kişisel olarak Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin yatırımları olduğunu aktardı.
title