Atak Haberleri

Atak haber, Atak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Atak - 27.01.2021
Denizli Sanayi Odası, "su" gündemiyle toplandı
Toplantıda Vakfın Tatlı Su ve Sulak Alan Programı Kıdemli Uzmanı Eren Atak ise Büyük Menderes Havzasında su kaynaklarının korunması ve sürdürülebilir yönetimi için yapılan çalışmalarla ilgili bilgi verdi.
Atak - 27.01.2021
İSTANBUL-HASDAL'DA TABELA DEVRİLDİ, KAZA YAPAN ARAÇLAR KALDIRILDI
TEM Hasdal - Göktürk bağlantı yolunda saat 07.30 sıralarında rüzgarın etkisiyle yön tabelası devrildi. Yola devrilen tabeladan kaçmak isteyen iki araç kaza yaptı. Araçların yoldan kaldırılma çalışmaları ise 3 saati aşkın süre sonunda tamamlandı. Tabelanın kaldırılma çalışmaları sürerken, trafik 2 şeritten sağlanıyor.  Kazaya karışan araçlardan birinin şoförü olan Alişen Küçük kazayla ilgili olarak, "Saat 07.00 civarındaydı, Sultangazi'den çalışma arkadaşlarımızı aldık, işe gidiyorduk. Rampayı çıktık, 200 metre kala tabelanın yıkıldığını gördüm. Önümde aracın durduğunu gördüm, 80 azami hızla gidiyordum zaten. Ben bir anda durdum. Arakadaki gri araç hızlı geldiği için bize arkadan çarptı, duramadı. Şu an yaralı yok. Panik atak geçiren arkadaşımız oldu.
Atak - 26.01.2021
TFF Süper Kupa maçına doğru
Süper Lig'deki birçok maçın kalite olarak düşük olduğunu belirten Okan Buruk, "Güzel bir karşılaşma olmasını diliyorum. Güzel karşılaşmaları özledik. Ligimizde oynanan maçların kalitesi istediğimiz gibi değil. Birçoğu bir takımın beklediği, diğer takımın atak yaptığı şekilde geçiyor.
Atak - 26.01.2021
Son dakika haberleri: BES'te kategorilerine göre en fazla kaybettiren fonlar
Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) fonları arasında kategorilere göre günlük en fazla kaybettiren fonlar şöyle: Fon Adı Son Fiyat Son Getiri % Emeklilik Fonları (BES) - Borçlanma Araçları Anadolu Hayat Em. İki. K.D.B.A. EYF 0,096597 -0,25 Allianz Hayat Em. İki. K.D.B.A. EYF 0,093047 -0,24 MetLife Em. ve Hay. K.D.B.A.(ABD Doları 0-5 Yıl)EYF 0,052008 -0,24 Garanti Em. Hay. D.B.A. Gr. EYF 0,099287 -0,22 Garanti Em. Hay. D.B.A. EYF 0,142153 -0,21 Emeklilik Fonları (BES) - Fon Sepeti Fonları Fiba Em. ve Hay. Kare Port. Fon Sepeti EYF 0,018452 -0,21 Allianz Yaşam ve Em. Fon Sepeti EYF 0,021949 -0,05 Emeklilik Fonları (BES) - Hisse Senedi AvivaSA Em. ve Hay. B.R.I.C. Ülkeleri Yab. Değ. EYF 0,044294 -1,48 Cigna Sağlık Hay. ve Em. Bir. His. Sen. EYF 0,097924 -1,24 Anadolu Hayat Em. İş Bankası İştirak Endeksi EYF 0,081804 -1,16 Allianz Yaşam ve Em. Koç İştirak Endeksi EYF 0,057134 -0,77 Axa Hayat ve Em. His. Sen. EYF 0,037021 -0,73 Emeklilik Fonları (BES) - Karma & Esnek Fonlar Cigna Sağlık Hay. ve Em. Din. Değ. EYF 0,038896 -0,65 Anadolu Hayat Em. Agr. Değ. EYF 0,030198 -0,55 NN Hay. Em. Din. Değ. EYF 0,048065 -0,52 VEM Dinamik Değişken EYF 0,076933 -0,52 Anadolu Hayat Em. Atak Değ.
Atak - 23.01.2021
Medipol Başakşehir-Çaykur Rizespor maçının ardından
OKAN BURUK: HAKEM ÜMİT ÖZTÜRK'ÜN TAVRINI KİŞİSEL ALGILIYORUM Hakem Ümit Öztürk'ün kötü bir maç yönettiğini söyleyen Okan Buruk, "Beklediğimiz gibi rakip topu bize bıraktı. Çok fazla sahasından çıkmadı. İyi savunma yaptılar. En başta buraya fazla eksikle geldiler. 1 puan için oynadılar. Bunu bekliyorduk. Maç boyunca bunu gördük. Kötü bir maç oldu izleyenler için. Tabii ki bizim denemelerimiz vardı ama üretemedik. Bireysel olarak özelikle rakip ceza sahası çevresinde iyi işler yapamadık. Bunu zaten sezon içerisinde de yaşıyoruz. En büyük sıkıntılarımızdan biri bu; Visca ve Chadli gibi oyunu değiştirecek oyuncuların olmaması. Sezon başından beri savunmada sakatlıklar yaşadık. Bugün Rafael devam edemedi. Sol bekte Hasan Ali zaman zaman iyi şeyler yaptı ama gerekli pozisyonlara giremedik. Bugün genele bakınca istemediğimiz bir oyun. Rakip oyunu yavaşlattı ve vakit geçirme oldu ama onları suçlamıyorum. Bu maçı yönetecek olan bir hakem var. Hakemler bu maçı yönetemediği sürece futbol zevkinden uzaklaşıyoruz. Hakemler burada maçların yavaş oynanmasını istiyor, ne kadar az pozisyon olursa hakemlerin lehine olacağını düşünüyorlar. Bütün hakemler için demiyorum ama Ümit Öztürk bu anlamda sınıfta kaldı. Bana nasıl ilk itirazımda sarı kart gösterdiyse vakit geçirenlere de kart gösterebilirdi. Hakemlik de bir yetenek işi. Her hakemin maçları yönetme yeteneği olmuyor. Maçı yavaşlatan kimdi derseniz, birinci sıraya Ümit Öztürk'ü koyuyorum. Hakem atamalarında hep aynı sıkıntıyı yaşatıyoruz. Şampiyonluk yarışı içinde olan takımlarla oynadığımızda çok kötü atamalar yapıldı. Ben kişisel olarak hangi hakemle maça çıkmak istemezseniz derseniz; Ümit Öztürk'le maça çıkmak istemem. İlk konuşmamda bana kart gösterdi. Bunu kişisel olarak algılıyorum. Kişisel sorun yaşadığım hakemi sürekli benim maçlarıma neden veriyorlar anlamadım. Bunun yanında bizim kötü oyunumuzu da baş sıraya koymak gerekiyor. Çok fazla hak ettiğimizi söyleyemem. Daha fazla üretmemiz gerekirdi. Maalesef bunu başaramadık. Yüzde 75 topa sahip olduk ama tehlikeli atak üretemedik.
Atak - 23.01.2021
İstanbul Fırkateyni'nin Denize İniş ve Pakistan MİLGEM Korvet Projesi 3'üncü Gemi İlk Kaynak Töreni
Geçmişte piyade tüfeğini dahi yurt dışından tedarik eden Türkiye'nin artık Milli Piyade Tüfeğini, kendi savaş gemilerini, fırkateynlerini, İHA/SİHA'larını, Fırtına obüslerini, ÇNRA'ları, Atak helikopterlerini, akıllı hassas mühimmatlarını tasarlayıp inşa, imal ve ihraç seviyesine geldiğini dile getiren Akar, şöyle konuştu: "Bugün TSK, yerli ve milli imkanlarla üretilen harp silah, araç, gereç ve mühimmatı etkin bir şekilde kullanarak sahada büyük başarılar elde etmiştir ve etmektedir.
Atak - 21.01.2021
"Suyun Yolculuğu" Toplantısı
Pandemide su kullanımı ve kuraklıkla salgın arasındaki bağlantıyla ilgili soruya ilişkin Pasinli, şunları söyledi: "Barajlardaki su seviyesini takip ediyoruz. Pandemide su tüketiminin arttığını biliyoruz. Çeşitli mecralar su tüketimini artırdı şeklinde kamuoyuna duyurdukları için oradan biliyoruz. Kuraklık ve salgın hastalıklarının yayılımı ile ilgili ilişki var mı? sorusu oldu. İklim değişikliği ile sıcaklığın değişmesi, sivrisineklerin artmasına, doğadaki dengenin bozulması gibi nedenlerle iklim değişikliğin en önemli etkilerinden bir tanesinin hastalıklarda artışı olacağı öngörülüyor." "Büyük Menderes ilham olacak" WWF-Türkiye Tatlı Su ve Sulak Alan Programı Kıdemli Uzmanı Eren Atak ise, dünya genelinde hastalık artışlarına bakıldığında, su olmadığı için hijyen koşulları sağlanamadığı zaman, bundan kaynaklı hastalıkların olduğunu ve çocuklarda ölümlerin görüldüğünü anlattı.
Atak - 21.01.2021
3. Savunma Sanayii Buluşmaları
Millileşme çalışmalarının tüm sektörlerde önemli ancak savunma sanayisinde olmazsa olmaz olduğunu vurgulayan Görgün, "Diğer taraftan, savunma sanayisi ürünlerinin yüksek katma değer sağlayan bir ihracat kanalı olması ve cari açığın kapatılmasında etkin bir role sahip olması, savunma sanayisini ülke ekonomisi için de ayrıca kritik bir hale getiriyor. Ülkemiz; savunma sanayisinde bugün milli gemi, tank, Atak helikopter, TB2, Akıncı ve kriptolu haberleşme sistemleri gibi projeleri milli imkanlarla başarı ile yürütüyor.
Atak - 19.01.2021
Barış Pınar Harekatı bölgesinde PTT şubesi açıldı
PTT şube açılış törenine Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Vali Yardımcısı Oğuzhan Erdi Atak, PTT Genel Müdürü Hakan Gülten, Şanlıurfa PTT Başmüdürü Mustafa Kargın ve Tel Abyad Yerel Meclis Başkanı Vail Hamdo katıldı.
Atak - 19.01.2021
Futbol: Süper Lig
3. dakikada sol kanattan atak geliştiren İttifak Holding Konyaspor'da Barış Yardımcı'nın ortasına iyi yükselen Cikalleshi'nin kafa vuruşunda, top az farkla auta gitti.
Atak - 19.01.2021
Şanlıurfa'da Barış Pınarı Harekatı bölgesi için toplantı yapıldı
Toplantıya, 7'nci Kolordu Komutanı Tümgeneral Yılmaz Yıldırım, 49'uncu Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Mustafa Enis Koç, 20'nci Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Oktay Ağbuga, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Metin Düz, İl Emniyet Müdürü Selçuk Doğuş, Vali Yardımcısı İsmail Çetinkaya, Tel Abyad Koordinatörü Oğuzhan Erdi Atak, Ceylanpınar Kaymakamı ve Rasulayn Koordinatörü Cüneyt Caner, Tel Abyad Mahalli Meclis Başkanı Vail el Hamdo, Rasulayn Mahalli Meclis Başkanı Meri el-Yusuf, Suriye Milli Ordusu (SMO) ve yerel polis temsilcileri ile Şanlıurfa Valiliği Suriye Destek ve Koordinasyon Merkezi (SUDKOM) koordinatörleri katıldı.
Atak - 17.01.2021
Son dakika haberleri! Milli Eğitim Bakanı Selçuk, canlı yayında soruları yanıtladı: (2)
AK Parti döneminde derslik sayısı ve altyapı anlamında ciddi bir atak oluştu.
Atak - 17.01.2021
Audi son çeyrekte atağa kalktı
Güçlü uluslararası performans Audi AG'nin 2020 yılının özellikle son çeyreğinde büyük bir atak yaptığını söyleyen AUDI AG Satış ve Pazarlama Yönetim Kurulu Üyesi Hildegard Wortmann, "Ekibimizin son derece güçlü uluslararası performansı sayesinde, geçen yılın ortalarında ilk korona dalgasından çıktık.
Atak - 15.01.2021
Uzmanlar "göz migrenine" karşı uyardı
Hastalarda migrenle benzer ancak daha baskın görsel semptomlar görüldüğünü belirten Tanrıverdi, şunları kaydetti: "Bu semptomlar dakikalar ile saatler arasında değişen sürelerde devam edebilmektedir. Hastalığın tipik özelliği bir süre uygun ortamda dinlendikten sonra geçmesidir. Hastalık tekrarlayıcı nitelikte olup, hastalar değişen periyotlarda bu durumu yaşamaktadır. Etkilenen kişiler sık olarak görme alanında giderek daralma ve görme kaybı yaşamaktadır. Genellikle tek gözde gözlenir. İki gözde olduğunda görme kaybından ziyade, görme alanında kenarlardan daralma şeklinde ortaya çıkmaktadır. Bazı hastalarda ışık hassasiyeti ve baş ağrısı görme kaybına eşlik ederken bazen ağrı olmadan da ortaya çıkabilir." "Atak durumlarında mutlaka dinlenilmeli" Tanrıverdi, ailelerde genetik faktörlerin göz migreni başlangıcında etkili olabileceğinin düşünüldüğünü belirterek, "Hastalar en sıklıkla yorgunluk, stres, aşırı ışık ve ses uyaranı gibi rahatsız edici durumlardan sonra baş ağrısının başladığını anlatır.
Atak - 14.01.2021
Samsun'da doktora bıçakla saldıran kişiyi etkisiz hale getiren polis memuru "ayın polisi" seçildi
Bafra İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memuru Onur Atak'ın, 17 Aralık 2020'de Bafra Devlet Hastanesi acil servisinde görevli doktor Celal Ayyıldız'a bıçaklı saldırı girişiminde bulunan Hilmi K'yi (18), etkisiz hale getirmesi takdirle karşılandı.
Atak - 13.01.2021
Son dakika haber! BES'te kategorilerine göre en fazla kazandıran fonlar
Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) fonları arasında kategorilere göre günlük en fazla kazandıran fonlar şöyle: Fon Adı Son Fiyat Son Getiri % Emeklilik Fonları (BES) - Borçlanma Araçları VEM Borçlanma Araçları EYF 0,025691 0,20 Garanti Em. Hay. Değ. EYF 0,072946 0,11 Anadolu Hayat Em. Temk. Değ. EYF 0,072863 0,07 AvivaSA Em. ve Hay. Özel Sek. Borç. Araç. EYF 0,024022 0,05 Anadolu Hayat Em. Özel Sek. Borç. Araç. EYF 0,026294 0,04 Emeklilik Fonları (BES) - Fon Sepeti Fonları Allianz Yaşam ve Em. Fon Sepeti EYF 0,021889 0,26 Fiba Em. ve Hay. Kare Port. Fon Sepeti EYF 0,018360 0,25 Emeklilik Fonları (BES) - Hisse Senedi AvivaSA Em. ve Hay. B.R.I.C. Ülkeleri Yab. Değ. EYF 0,046672 1,70 Allianz Yaşam ve Em. Koç İştirak Endeksi EYF 0,056729 1,60 Allianz Yaşam ve Em. BIST Temettü Endeksi EYF 0,035262 1,44 Anadolu Hayat Em. İş Bankası İştirak Endeksi EYF 0,080857 1,38 AvivaSA Em. ve Hay. Tem. Ödeyen Şir. His. Sen. EYF 0,057949 1,29 Emeklilik Fonları (BES) - Karma & Esnek Fonlar Fiba Em. ve Hay. Den. Değ. EYF 0,105455 0,85 Anadolu Hayat Em. Agr. Değ. EYF 0,030275 0,76 NN Hay. Em. Din. Değ. EYF 0,048024 0,70 Fiba Em. ve Hay. Değ. Gr. EYF 0,033013 0,69 Fiba Em. ve Hay. Atak Değ.
Atak - 13.01.2021
Şanlıurfa Valisi Erin, Tel Abyad'daki çalışmaları inceledi
Erin, Tel Abyad Koordinatörü Oğuzhan Erdi Atak, İl Emniyet Müdürü Selçuk Doğuş ve Tel Abyad Mahalli Meclis Başkanı Vail Hamdo ile yapımı tamamlanan PTT şubesini ziyaret etti.
Atak - 12.01.2021
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Kalan dakikalarda başka tehlikeli atak olmadı ve maçı Fraport TAV Antalyaspor 3-0 kazanarak kupada tur atladı.
Atak - 11.01.2021
Savunma Sanayii Başkanı Demir, 2020 Değerlendirme ve 2021 Hedefler Toplantısı'nda konuştu: (2)
Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, 2021'de AKINCI taarruzi insansız hava aracının (TİHA) ilk teslimatlarını yapacaklarını belirterek "ATAK helikopterlerinin gelişmişi Faz-2 versiyonun ilk teslimatlarına başlayacağız." dedi.
Atak - 11.01.2021
İsmail Demir: 2021'de TİHA, HİSAR-A ve ATMACA'da ilk teslimatlar yapılacak
SAVUNMA Sanayii Başkanı İsmail Demir, 2021 yılında AKINCI Taarruz İnsansız Hava Aracı (TİHA), Alçak İrtifa Hava Savunma Füze Sistemi HİSAR-A+, ilk milli gemisavar füzesi ATMACA, ATAK helikopterlerinin gelişmişi Faz-2 versiyonunda ilk teslimatların yapılacağını söyledi.
Atak - 11.01.2021
SSB Başkanı Demir: "2021'de Akıncı TİHA'da ilk teslimatlar yapılacak, Aksungur SİHA seri üretimi sürecek, Atak Faz-2'nin ilk teslimatları başlayacak."
SSB Başkanı Demir: "2021'de Akıncı TİHA'da ilk teslimatlar yapılacak, Aksungur SİHA seri üretimi sürecek, Atak Faz-2'nin ilk teslimatları başlayacak.
Atak - 10.01.2021
Karsan'dan Belçika'ya Atak Electric
Yüzde 100 elektrikli araçlarıyla Avrupa’ya ihracat yapan Karsan, Belçika’ya ilk Atak Electric otobüslerini teslim etti.
Atak - 09.01.2021
Taşımacılık devi Keolis'in tercihi yine Karsan oldu
Yüzde 100 elektrikli araçlarıyla Avrupa'nın çevreci tercihi olan yerli üretici Karsan, Belçika'ya ilk Atak Electric otobüslerini teslim etti.
Atak - 09.01.2021
Yatırımcı rehberi (7)
Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) fonları arasında kategorilere göre haftalık bazda en fazla kazandıran ve kaybettiren fonlar şöyle: Fon Adı Son Fiyat Haftalık Getiri (%) Kategorilere Göre Haftalık Kazandıran (İlk 5) Getiri Yüzde Sıralı Emeklilik Fonları (BES) - Borçlanma Araçları VEM Borçlanma Araçları EYF 0,025593 0,28 Allianz Hayat Em. Borç. Araç. Gr. EYF 0,049319 0,18 AvivaSA Em. ve Hay. Özel Sek. Borç. Araç. EYF 0,023971 0,17 Anadolu Hayat Em. Temk. Değ. EYF 0,072704 0,16 Allianz Yaşam ve Em. Borç. Araç. EYF 0,081376 0,15 Emeklilik Fonları (BES) - Fon Sepeti Fonları Allianz Yaşam ve Em. Fon Sepeti EYF 0,021713 1,16 Fiba Em. ve Hay. Kare Port. Fon Sepeti EYF 0,018112 0,42 Emeklilik Fonları (BES) - Hisse Senedi Allianz Yaşam ve Em. Koç İştirak Endeksi EYF 0,055557 5,48 Fiba Em. ve Hay. His. Sen. Gr. EYF 0,056786 3,96 MetLife Em. ve Hay. His. Sen. EYF 0,03663 3,21 Allianz Yaşam ve Em. Sürd. His. Sen. EYF 0,033048 2,97 AvivaSA Em. ve Hay. His. Sen. Gr. EYF 0,107396 2,88 Emeklilik Fonları (BES) - Karma & Esnek Fonlar Fiba Em. ve Hay. Değ. Gr. EYF 0,032749 2,81 VEM Turkcell Çalış. Yön. Pera 1 Değiş. Grup EYF 0,02064 2,68 AvivaSA Em. ve Hay. Agr. Değ. EYF 0,088055 2,27 Fiba Em. ve Hay. Tacirler Por. Değ. EYF 0,031414 2,11 Fiba Em. ve Hay. Atak Değ.
Atak - 08.01.2021
BES'te kategorilerine göre en fazla kazandıran fonlar
Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) fonları arasında kategorilere göre günlük en fazla kazandıran fonlar şöyle: Fon Adı Son Fiyat Son Getiri % Emeklilik Fonları (BES) - Borçlanma Araçları Fiba Em. ve Hay. Borç. Araç. Gr. EYF 0,033732 0,13 BNP Paribas Cardif Em. B.A. EYF 0,064711 0,09 VEM Borçlanma Araçları EYF 0,025593 0,09 BNP Paribas Cardif Em. B.A. Gr. EYF 0,034758 0,07 Allianz Yaşam ve Em. Borç. Araç. Gr. EYF 0,037100 0,06 Emeklilik Fonları (BES) - Hisse Senedi Anadolu Hayat Em. İş Bankası İştirak Endeksi EYF 0,080422 1,56 Fiba Em. ve Hay. His. Sen. Gr. EYF 0,056786 1,53 Fiba Em. ve Hay. His. Sen. EYF 0,124930 1,42 Axa Hayat ve Em. His. Sen. EYF 0,036642 1,05 Cigna Sağlık Hay. ve Em. Bir. His. Sen. EYF 0,096170 0,95 Emeklilik Fonları (BES) - Karma & Esnek Fonlar Fiba Em. ve Hay. Tacirler Por. Değ. EYF 0,031414 1,16 Fiba Em. ve Hay. Değ. Gr. EYF 0,032749 1,05 Fiba Em. ve Hay. Atak Değ.
Atak - 08.01.2021
Son dakika! En fazla kazandıran BES fonları
BES fonları içinde günün en fazla kazandıran 10 fonu şöyle: Ad Fon Fiyatı Fon Getiri (%) Anadolu Hayat Em. İş Bankası İştirak Endeksi EYF 0,080422 1,56 Fiba Em. ve Hay. His. Sen. Gr. EYF 0,056786 1,53 Fiba Em. ve Hay. His. Sen. EYF 0,124930 1,42 Fiba Em. ve Hay. Tacirler Por. Değ. EYF 0,031414 1,16 Fiba Em. ve Hay. Değ. Gr. EYF 0,032749 1,05 Axa Hayat ve Em. His. Sen. EYF 0,036642 1,05 Fiba Em. ve Hay. Atak Değ.
Atak - 07.01.2021
Aytemiz Alanyaspor maçının ardından
"OYUN TAMAMEN ELİMİZDEYDİ" Çağdaş Atan, son haftalarda takımda yaşanan düşüşle alakalı yöneltilen bir soru üzerine de, "Bizim her hafta hemen hemen karşılaştığımız sorulardan bir tanesi. Periyotla alakası yok, oradan çıktık. Takım bugün iyi durdu. 2-0 dan sonra biraz kontra atak şansı verdik ama oyun tamamen elimizdeydi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Atak Haberleri | Atak Haber - Haberler - Sayfa 7 - Atak haberleri, son dakika atak haber ve gelişmeleri burada. Manisa'da çaya uçan minibüsün sürücüsünü arama çalışmaları sürüyor (2).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 10.4.2021 21:26:56. #1.15#
title