Akut Haberleri

Akut haber, Akut son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Akut - 20.08.2021
Uzmanından yaban mersininin faydalarına ilişkin bilgilendirme
Özcan, bunun için sadece meyvelerin değil, aynı zamanda yaprakların da kullanılması gerektiğinin altını çizerek, şu bilgileri verdi: "Çocuklar için yaban mersini meyvesi bağışıklığı korumanın en iyi yolu. İyileşmeyi hızlandırmak için akut solunum yolu, viral enfeksiyonu olan çocuklara güvenle taze yaban mersini meyveleri verilebilir.
Akut - 19.08.2021
#EvdekalOrdu #BizBizeYeteriz - Türkiye Cumhuriyeti Altınordu Belediyesi
ALTINORDU BELEDİYESİNİN HİZMET PERFORMANSI YAZ DÖNEMİNDE DE HİÇ DÜŞMÜYORAltınordu Belediyesi, sağlıklı altyapı, konforu ve standardı yüksek yaşanabilir bir şehir hedefiyle başlattığı hummalı alt ve üst yapı çalışmalarını yaz mevsiminde artan bir hizmet performansıyla kesintisiz sürdürüyor. Hem merkezde hem de kırsalda 'bütün şehir eşit hizmet' ilkesi doğrultusunda yapılan planlı çalışmalarla her mahalleye her sokağa her caddeye her köşeye ve her bir insana hizmetler ulaştırılmaya devam ediliyor. Kentin ihtiyaçlarını ve önceliklerini belirleyip kaynakları etkin verimli ve yerinde kullanarak planlı bir çalışma yürüten Altınordu Belediyesi, Başkan Aşkın Tören'in öncülüğünde kendi öz kaynaklarıyla şehri baştan aşağı yeniden inşa ediyor. Yapılan altyapı çalışmalarıyla şehir yılların akut sorunlarından kurtulurken modern estetik ve kimlikli bir kent olma yolunda da önemli bir mesafe kat etti.
Akut - 17.08.2021
Gece öksürükleri "boğaz reflüsü" belirtisi olabilir
Medipol Mega Üniversite Hastanesi'nden yapılan açıklamada, reflüden kaynanan kronik ve akut öksürükler hakkında bilgi verildi.
Akut - 13.08.2021
Son dakika haber... İçişleri Bakanı Soylu, Kastamonu'nun Bozkurt ilçesindeki sel bölgesinde konuştu: (1)
Bakan Soylu, Türk Hava Kuvvetleri, jandarma, emniyet, AKUT ve sahil güvenlik ile sivil toplum kuruluşlarının ekiplerinin el birliğiyle çalıştığını belirterek, yaklaşık 850 vatandaşın kurtarıldığını, önemli bir kurtarma faaliyeti gerçekleştirildiğini söyledi.
Akut - 12.08.2021
AKUT, geri dönen Karadeniz sel felaketinde 79 insanı kurtardı
Daha 1 ay dolmadan Karadeniz Bölgesi tekrar sele kapıldı. Bartın, Sinop, Kastamonu başta olmak üzere, Samsun ve Karabük'te de etkili olan şiddetli sağanak yağış kaynaklı sel felaketi, dere yataklarının hemen hepsinin taşmasına yol açtı.
Akut - 11.08.2021
Bakan Pakdemirli : "Yunanistan'a 2 uçağın gönderilmesi planlanmaktadır"
"Kapasite fazlamız var" Yangınlar için görevlendirilmeyen çok sayıda hava aracı olduğunu dile getiren Pakdemirli, "Şu anda akut yangınlar geçtiği için veya tek bir ilde yoğunlaştığı için şu an itibariyle önemli bir kapasite fazlamız var.
Akut - 10.08.2021
Afet sonrası travmaya hemen müdahale edilmemeli!
Afet gibi beklenmeyen, ani ve şoke edici yaşam olaylarının kişilerde travmatik etkiler oluşturduğunu belirten uzmanlar, şok etkisi altında olunan ilk aşamada yani travma süreci tam sonlanmamışken psikolojik müdahalede bulunmanın doğru olmadığını belirtiyor. Uzmanlara göre, inkâr etme ve öfke duyma evresi atlatıldıktan sonraki süreçte psikolojik yardım alınması gerekiyor.Travma anlarında ya da akut anlarda kişinin şok etkisi yaratacak bir durumla karşılaşabileceğini belirterek "Birey ilk önce içerisinde bulunduğu durumun yarattığı psikolojik etkilerden ziyade, kendisinde fiziksel olarak bir problemin olup olmadığına bakmaktadır.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Akut Haberleri | Akut Haber - Haberler - Sayfa 8 - Akut haberleri, son dakika akut haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haber: Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu: (4).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.11.2021 19:22:22. #1.14#

title