Adalet Haberleri

Adalet haber, Adalet son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Adalet - 20.06.2021
Edirne Valisi Ekrem Canalp, Babalar Günü'nü kutladı
Vali Canalp mesajında, geleneklere göre, ailenin temel direği olarak tanımlanan babaların aile değerlerinin korunmasında, adalet, paylaşma, sorumluluk, sevgi, şefkat, saygı gibi hayati değerlerin kuşaktan kuşağa aktarılmasında belirleyici bir rol üstlendiğini belirtti.
Adalet - 20.06.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, çevrim içi "Babalar Günü" etkinliğinde gençlerle bir araya geldi: (3)
Vilayetlerin yollarının, havaalanlarının, hastanelerinin ve okullarının ne durumda olduğunun sorumluluğunu üstlendiklerine dikkati çeken Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: "Yola çıkarken biz bir söz verdik dört temel direk üzerinde Türkiye'yi inşa edeceğiz diye. Nedir? Eğitim, sağlık, adalet, emniyet, ulaşım, enerji, dış politika vesaire.
Adalet - 20.06.2021
Haftanın tarihine bakış
1964 - Başbakan İsmet İnönü, ABD Başkanı Lyndon Johnson ile Kıbrıs sorununu görüştü. İnönü, "Türkiye barışçıdır ancak adalete dayanmayan barış uzun ömürlü olamaz.
Adalet - 20.06.2021
Libya'da Adalet ve İnşa Partisi Genel Başkanlığına İmad el-Bennani seçildi
Libya'nın önde gelen siyasi partilerinden Adalet ve İnşa Partisi (JCP), 2. olağanüstü kongrede İmad el-Bennani'nin genel başkan seçildiğini duyurdu.
Adalet - 20.06.2021
Şenol Güneş: "Yarın oyun felsefemizi sahaya yansıtacağız"
"Oyuncularıma 'Sizinle gurur duyuyorum' dedim" A Milli Futbol Takımı'ndan herkesin başarı beklediğini söyleyen Şenol Güneş, "Bu takım bizim, bu oyuncular da bizim. Herkes başarı bekliyor. Başarıyı herkes sever. Başarısızlık yalnızlıktır. Şu andaki başarısızlığı da söylerken, laf olsun diye değil, takımın sorumlusu benim, görev veren benim. Görevi yapan oyunculardır. Ama görevi ben verdiğim için buradaki başarısızlığın sorumluluğun almak eziklik değildir. Doğru düşüncelerin bazen senaryolarda gerçeğe dönüşmediğini görebiliyorsunuz. Bu oyuncu için de böyledir. Oyuncuların teknik taktik ve fizik güçleri sahaya yansımadı. Az yaptığımız hataları çok yaptık. O kadar olumsuzluklar oldu ki, bu sıkıntılar doğdu. 2 maç sonunda grupta şansımızın az olması, bizim beklediğimiz bir şey değil. Biz en azından Galler'in yerinde olmalıydık. Bunu değerlendiremedik, Galler değerlendirdi. İtalya maçını herkes kaybedebilir, bu normal. Belki İsviçre ve Türkiye, kağıt üzerinde daha iyi durumda olabilir ama şu anda bu gerçekleşmedi. Oyuncu grubuma güveniyorum, oyuncularıma güveniyorum. Zaman zaman yaptığımız seçimler tartışılır. Sahaya inandığımız bir oyun koyuyoruz, inandığımız oyuncuları koyuyoruz. Bu zaman zaman başarıya dönüşüyor, zaman zaman başarısızlığa. Keşke diyerek yapacağımız bir iş değil bu. İnandığımız doğrultuda bir kadro sapaya sürüyoruz. 2 maçta dalgalanma meydana gelebiliyor. Sonuçlar kötü gittiği zaman yapılacak tüm eleştiriler gereksiz konulara gidiyor. Yönetim bizi yalnız bırakmadı. Oynayanlar huzursuz diye bir şey yok. Oynayanlar da huzursuz o zaman. Tatil havasında geçen bir kamp oldu. Yerli oyuncuları 18'inde kampa aldık, yurt dışındaki oyuncular 25'inde geldiler. Zaten oynayan oyuncular olarak geldiler. Forma adaleti konuşulabilir ama daha çok antrenmanlara ve takım bütünlüğüne bakarak sahaya çıktık.
Adalet - 20.06.2021
Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin 250 zabıta memur alımına yoğun ilgi
İşe göre alım yapacaklarını belirten Zabıta Daire Başkanı Mustafa Koç, başvurular ile ilgili şu bilgileri verdi: "Ankara Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığına 250 Zabıta Memuru alımı için başvurular başladı 30 Haziran'a kadar başvuruları almaya devam edeceğiz. KPSS puanı ile alım yapacağız hep söylüyorum biz buna Mansur Yavaş belediyeciliği diyoruz. Adama göre iş değil işe göre alım yapıyoruz, liyakatı ve adaleti esas alıyoruz, hangi mezundan olursan ol gel biz seni alalım diye bir yöntemimiz yok.
Adalet - 19.06.2021
Şenol Güneş: Mucizelere kalan bir durumdayız
"GRUPTA ŞANSIMIZIN AZ OLMASI BEKLEDİĞİMİZ BİR ŞEY DEĞİLDİ" "Bu oyuncularımız bizim. Biz hep beraberiz ve herkesin duygusunu biliyorum. Herkes başarı istiyor ve bu da normal" diyen tecrübeli teknik adam şunları söyledi:   "Başarısızlık yalnızlıktır. Şu andaki başarısızlığınızda; bazen söylerken laf olsun diye değil takımın sorumlusu benim. Görev veren benim. Görevi ben verdiğim için başarısızlığın sorumluluğunu almak eziklik değildir. Performans olarak da form olarak da doğru düşüncelerinizi gerçeğe dönüşmediğini görebiliyorsunuz. Oyuncu için de aynıdır; çıkar sahaya en iyisini yapmaya çalışır ama beklediği gibi olmaz. Ben oyuncularımızın teknik, taktik, fizik güçlerinin daha iyi olduğunu biliyorum ama bu sahaya yansımadı işte. Yediğimiz ikinci gol, birinci gol... Oyun içindeki dikkatlerimiz. Az yaptığımız hataları çok yaptık. İlk maçtaki dikkatimizin dışında o kadar olumsuzluklar oldu ki o yüzden de bu sıkıntılar oldu. Grupta şansımızın az olması beklediğimiz bir şey değildi. Bizim şu an Galler'in yerinde olmamız lazımdı. Onlar bunu iyi değerlendirdi. İtalya maçını herkes kaybedebilir ama Galler maçını kaybettiğinizde, o zaman tek maça kalıyorsunuz. Aynı şey İsviçre için de geçerli. Oyuncu grubuma güveniyorum. Zaman zaman yaptığımız seçimler tartışılabilir ama neyi yaptığımızı, neyi yapmadığımızı konuşuyorum. Sahaya inandığımız bir oyun koyuyoruz. Kadro seçiminde de aynı şekilde. Bu zaman zaman başarıya dönebilir bazen de başarısızlığa. Keşkelerle olacak bir durum yok. İnandığımız doğrultuda bir kadro sapaya sürüyoruz. 2 maçta dalgalanma meydana gelebiliyor. Sonuçlar kötü gittiği zaman yapılacak tüm eleştiriler gereksiz konulara gidiyor. Yönetim bizi yalnız bırakmadı. Oynayanlar huzursuz diye bir şey yok. Oynayanlar da huzursuz o zaman. Tatil havasında geçen bir kamp oldu. Yerli oyuncuları 18'inde kampa aldık, yurt dışındaki oyuncular 25'inde geldiler. Zaten oynayan oyuncular olarak geldiler. Forma adaleti konuşulabilir ama daha çok antrenmanlara ve takım bütünlüğüne bakarak sahaya çıktık.
Adalet - 19.06.2021
Babalar Günü'ne doğru
Babaların karşılıksız sevgi ve fedakarlığın timsali olduğunu belirten Zorluoğlu, "Bizi biz yapan değerlerin başında güçlü aile yapısı gelmektedir ve ailelerin temel direği olarak görülen babalar adalet, paylaşma, sorumluluk, sevgi, saygı gibi kavramların kuşaktan kuşağa aktarılmasında da belirleyici bir rol üstlenmektedir.
Adalet - 19.06.2021
Bakan Kasapoğlu Nevşehir Belediyesi'nde
Bakan Kasapoğlu Nevşehir Belediyesi'nde Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Nevşehir Belediyesi'ni ziyaret ederek Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran ile görüştü. Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Nevşehir'e gelen Kasapoğlu, ilk olarak Nevşehir Valisi İnci Sezel Becel'i ziyaret ettikten sonra Atatürk Bulvarı'nda esnaf ziyaretinde bulundu. AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Yücel Menekşe, Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran ve AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran ile birlikte gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerinde Kasapoğlu, sohbet ettiği esnaf ve vatandaşlara çeşitli kitaplar hediye etti. Programını AK Parti İl Teşkilatını ziyaretle sürdüren Kasapoğlu, burada bir araya geldiği partililere hitap etti. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Nevşehir'de yatırım hamlesi başlatmaya hazırlandıklarının müjdesini veren Kasapoğlu, il merkezi ile bağlı ilçe, belde ve köylerde, halkın kültür, sanat ve sportif faaliyetler konusunda hizmet alabilmesinin sağlanacağını belirtti. Nevşehir'in sporun her branşında yeni bir cazibe merkezi haline dönüşeceğini, Türkiye'nin çeşitli illerinden gençlerin kente getirilerek etkinlikler düzenleneceğini dile getiren Kasapoğlu, şöyle konuştu: "Hem Nevşehir il merkezi hem ilçeleri hem beldeleri köylerine kadar havuzları, sahaları, salonları, gençlik merkezlerine kadar yeni bir yatırım hamlesini başlatıyoruz. Nevşehir için hayırlı olmasını diliyorum. Nevşehir, Türkiye'nin dışarıya açılan yüzlerinde birisi. Özellikle tarihi, coğrafyası ve tabiatıyla ve misafirperver halkıyla bizim eşsiz illerimizden birisi. Biz de bakanlık olarak gençlik ve spor alanında Nevşehir'i tüm yönleriyle farklı bir boyuta taşımanın heyecanı içerisindeyiz. Bugün aldığımız kararlarla yeni yatırımlarımızla, sporun her branşı açısından yeni bir cazibe merkezi haline gelecek. Nevşehir'de çok yakın zaman diliminde gençlik merkezi olmayan ilçemiz kalmayacak. Gençlik merkezlerinden başta gençler olmak üzere tüm halkımızın, bilim, kültür, sanat ve spor faaliyetleri noktasında istifade etmesini sağlayacağız. Köylerimize kadar yeni alanlarda halkımızın her kesimine hizmet eden politikamızı daha güçlü hale getireceğiz. Özellikle bizlerin AK Parti olarak sayın Cumhurbaşkanımız öncülüğünde 19 yıl önce başlayan insan odaklı hizmet politikasını her geçen gün ileriye taşınmasına yönelik çalışma. 2023, 2053 ve 2071 vizyonumuzun her biri bizler için önemli birer hedef. Biz gündelik uğraşıların hareketi olan sıradan bir parti değiliz. Sayın cumhurbaşkanımız öncülüğünde insanlığı öncelik alan, hakkı, adaleti, vicdanı odak alan bir hareketiz.
Adalet - 18.06.2021
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Antalya Diplomasi Forumu'nda gazetecilerin sorularını yanıtladı: (2)
Kardeş Azerbaycan'ın kuruluş yıl dönümünün kutlandığını söyleyen Çelik, şöyle konuştu: "Gezinin en önemli tarafı Şuşa gibi tarihi bir kente, 30 yıl sonra işgalden kurtarılmış bölgelere iki cumhurbaşkanının gitmesiydi. Cumhurbaşkanımızın orada verdiği mesaj ve Azerbaycan'ın milli meclisinde verdiği mesaj, 'Türkiye bundan sonra da her zaman Azerbaycan'ın yanında yer alacaktır.' Azeri kardeşlerimizin bu büyük sevincine Şuşa gibi tarihi Türk kentinde, Türk dünyasının kalbi olan bir yerde ortak olmak bizim açımızdan büyük bir sevinçti. Çok önemli bir detay vardı tabii orada, Ermenistan işgalinden sonra bu haksız işgali ve cinayetleri kutladıkları aynı yerde şimdi iki cumhurbaşkanının katılımıyla bir zafer kutlaması yapıldı. Cumhurbaşkanımız orada 'Bu zafer zulmün değil adaletin zaferidir, bu zafer yıkımın değil inşanın zaferidir' diyerekten aslında bu zaferle sadece bir hakkın iade edildiğini ortaya koymuş oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Adalet Haberleri | Adalet Haber - Haberler - Sayfa 5 - Adalet haberleri, son dakika adalet haber ve gelişmeleri burada. Erman Toroğlu'ndan Şenol Güneş'e çarpıcı sözler: O kağıda sadece istifanı yazabilirsin.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.06.2021 16:54:43. #1.13#

title