Başkan Gül'den Sanayi Esnafına Destek Sözü - Haberler
Haberi Paylaş

Başkan Gül'den Sanayi Esnafına Destek Sözü

AA - Yerel
Başkan Gül'den Sanayi Esnafına Destek Sözü

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Sanayi Sitesi Esnafı ile Biraraya Gelerek, Sorunlarını Dinledi.

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, sanayi sitesi esnafı ile biraraya gelerek, sorunlarını dinledi.

Kemer Küçük Sanayi Kooperatifinde düzenlenen toplantıya Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Anatürk, Belediye Meclis Üyesi Hakan Tuncer, Küçük Sanayi Kooperatifi Başkanı Mehmet Akın, Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Bolat Ünsal ve esnaf katıldı.

Esnaf, dükkan kiralarına ilişkin sorunlarını dile getirirken, Başkan Gül bu konuyu meclis gündemine alacaklarını bildirdi.

Kooperatif Başkanı Mehmet Akın'ın sanayi sitesinin yetersiz olduğuna ilişkin sözleri üzerine de Gül, "Yeni hazırladığımız imar planında yan taraftaki bölüm de sanayi olarak geçiyor. Burayı en kısa sürede sizlerin hizmetine kazandırmak için çalışıyoruz" dedi.

Esnaf, sanayi sitesindeki çevre düzenlemesi, durak yeri ve Çamyuva girişine tabela asılması konularında da Başkan Gül'den destek istedi.

- ANTALYA

AA / Yerel

Yerel Haberler

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title