Türk Polis Teşkilatı'nın 169'uncu Kuruluş Yıl Dönümü - Haberler
Haberi Paylaş

Türk Polis Teşkilatı'nın 169'uncu Kuruluş Yıl Dönümü

AA - Haberler | Yerel
Türk Polis Teşkilatı'nın 169'uncu Kuruluş Yıl Dönümü

Fethiye Emniyet Müdürlüğü personeli, Türk Polis Teşkilatı'nın 169'uncu kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında, 650 fıstık çamı fidanını toprakla buluşturdu.

Fethiye Emniyet Müdürlüğü personeli, Türk Polis Teşkilatı'nın 169'uncu kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında, fidan dikti.

Fethiye- Antalya karayolunun 11. kilometresindeki, "165. Yıl Polis Hatıra Ormanı"na eşleri ile gelen polis memurları, Fethiye Oman İşletme Müdürlüğü ekiplerinin hazırladığı alanda 650 fıstık çamını toprakla buluşturdu.

İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Kocabıyık, gazetecilere yaptığı açıklamada, Türk Polis Teşkilatı'nın 165'inci kuruluş yıl dönümünde oluşturulan hatıra ormanına yeni fidanlar diktiklerini belirtti.

Teşkilattaki 325 personel ve eşlerini adına birer fıstık çamı fidanını toprakla buluşturduklarına işaret eden Kocabıyık, "Fidanların gelişimi bakımından bu alanı tercih ettik. Her arkadaşımız diktiği bu fidanın büyümesini, kendisiyle beraber yaşlanmasını takip edecek. Buradan tayini çıksa bile 'Bir zamanlar buraya fidan dikmiştik' diyerek bunu bir hatıra olarak gönüllerinde yaşatacaklar" dedi.

Kocabıyık, Türk Polis Teşkilatı'nın 169'uncu kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında gerçekleştirdikleri etkinliğe katkı sağlayanlara teşekkür ederek, tüm teşkilatın yıl dönümünü kutladı.

Polisler tarafından dikilen 650 fidanın can suyu ise orman işçileri tarafından verildi. - Muğla

AA - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title