OZAN CEYHUN HABERLERİ

Ozan Ceyhun haber, Ozan Ceyhun son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ozan Ceyhun - 25.10.2019
Almanya'da terör örgütü yandaşlarının saldırı ve işgali
Eski Avrupa Parlamentosu Milletvekili Ozan Ceyhun, Twitter'dan yaptığı açıklamada, terör yandaşlarının saldırılarına tepki gösterdi.
Ozan Ceyhun - 7.7.2019
Almanya'da "15 Temmuz Şehitleri Anma Programı"
Sanatçı Kürşat Biçici'nin 15 Temmuz temalı marşlar seslendirdiği etkinlikte, şehit İbrahim Yılmaz'ın eşi Esma Rukiye Kılıçaslan, gazeteci Yasemin Asan, eski Avrupa Parlamentosu milletvekili Ozan Ceyhun da birer konuşma yaptı.
Ozan Ceyhun - 2.6.2019
"AP seçimleri Avrupa'da kimlik siyasetinin giderek baskın hale geldiğini gösterdi"
İftara Almanya Ekonomi Bakanlığı Müsteşarı Oliver Wittke, eski Yeşiller milletvekili Özcan Mutlu, eski AP milletvekili Ozan Ceyhun ve 28 ülkenin büyükelçilik temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.
Ozan Ceyhun - 11.6.2018
Trabzon'da "Türkiye'nin Seçimi" Paneli
Ortahisar Belediyesi Konferans Salonu'nda düzenlenen ve moderatörlüğünü Takvim gazetesi köşe yazarı Faruk Erdem'in yaptığı panele, Sabah gazetesi Ankara Temsilcisi Okan Müderrisoğlu, Daily Sabah gazetesi köşe yazarı Ozan Ceyhun, ATV Ankara Temsilcisi Şebnem Bursalı, Takvim gazetesi köşe yazarları Bekir Hazar ve Zafer Şahin konuşmacı olarak katıldı.
Ozan Ceyhun - 7.5.2018
Van'da "Türkiye'nin Seçimi" Paneli
Van Ticaret ve Sanayi Odasında (Van TSO) düzenlenen panele, Sabah gazetesi yazarları Mahmut Övür, Ozan Ceyhun ve Hilal Kaplan katıldı.
Ozan Ceyhun - 4.5.2018
Türkiye'nin Seçimi" Paneli
Yazar Ozan Ceyhun ise Türkiye'nin batılı güçler tarafından kıskaç altında tutulmak istendiği, bu nedenle de sürekli Türkiye üzerinde oylun kurduklarını söyledi.
Ozan Ceyhun - 11.11.2017
PKK ve Fetö ile Mücadelede Avrupa'da Algı Eksikliği ve Ön Yargı Var"
Büyükelçi Kaymakcı, eski Avrupa Parlamentosu Milletvekili Ozan Ceyhun, SETA Avrupa Araştırmaları Direktörü Enes Bayraklı ve SETA Strateji Araştırmalar Direktörü Hasan Basri Yalçın'ın konuşmacı olduğu panelin moderatörlüğünü UETD Genel Başkan Yardımcısı Serkan Sezen üstlendi.
Ozan Ceyhun - 31.10.2017
Avrupa'da Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları
Almanya'nın Berlin ve Köln şehirlerinde Cumhuriyet Bayramı Başkent Berlin'de Türkiye'nin Berlin Büyükelçiliğinin ev sahipliğinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla resepsiyon verildi. Kançılaryadaki resepsiyonda davetlileri Büyükelçi Ali Kemal Aydın ve eşi Berna Aydın ile Elçi Müsteşar Ufuk Gezer ve eşi karşıladı. Resepsiyona, AK Parti İstanbul Milletvekili ve TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, eski Avrupa Parlamentosu Milletvekili Ozan Ceyhun, Almanya Dışişleri Bakanlığı Doğu Avrupa, Kafkaslar ve Orta Asya Masası Sorumlusu Andreas Peschke, kamu görevlileri, büyükelçiler, diplomatik misyon temsilcileri, yerli ve yabancı sivil toplum örgütlerinin yetkilileri, akademisyenler, iş adamları, basın mensupları ve çok sayıda davetli katıldı.
Ozan Ceyhun - 15.10.2017
Berlin Büyükelçiliğinde Aşure Sofrası
Aşure Sofrası'na Başkonsolos Mustafa Çelik, eski Avrupa Parlamentosu üyesi Ozan Ceyhun, Diyanet İşleri Türk İslam Birliği Genel Başkanı Nevzat Yaşar Aşıkoğlu, Türk-Alman İşadamları Birliği Başkanı Remzi Kaplan, Türk Eğitim Derneği Başkanı Rüştü Kam ve çok sayıda davetli katıldı.
Ozan Ceyhun - 23.9.2017
Almanya Seçimleri ve Türkiye-Almanya İlişkileri"
"Almanya Seçimleri ve Türkiye-Almanya İlişkileri" başlıklı panelde konuşan Avrupa Parlamentosu 4. ve 5. dönem SPD milletvekili Ozan Ceyhun, seçimden sonra Almanya ve Türkiye ilişkilerinin düzelmeyeceğini, bunun Alman siyasetçilerin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a olan nefretten ve egolarından kaynaklandığını anlattı.
Ozan Ceyhun - 18.9.2017
Türkiye-Almanya İlişkileri Seta'da Tartışılacak
SETA Avrupa Araştırmaları Direktörü Enes Bayraklı'nın moderatörlüğünü üstleneceği panelin konuşmacıları arasında, Avrupa Parlamentosu 4. ve 5. dönem SPD Milletvekili Ozan Ceyhun, Avrupalı Türk Demokratlar Birliği (UETD) Genel Sekreteri Bülent Bilgi ve SETA Berlin Koordinatörü Zafer Meşe yer alacak.
Ozan Ceyhun - 8.9.2017
Cumhurbaşkanı Erdoğan: (2)
Almanya'da kurucularının ağırlığını Türklerin oluşturduğu bir partinin seçime katılacağını hatırlatan Erdoğan, şöyle konuştu: "Bu seçimde, lokal bir bölgede seçime giriyorlar. Onlar da ismimizi büyük ihtimalle belki de oradaki Türkleri birleştirici bulması açısından kullanıyor olmuş olabilirler. Eğer onların gücüne bizim portremiz bir güç katacaksa 'hayırlı olsun' diyorum. Keşke Almanya'nın tümünde bu seçime katılabilme imkanını yakalasaydılar. Bunu bu seçimde yakalayamadılar ama bu bir adımdır. En azından güçlerini görmesi bakımından bir adımdır. Şimdi bu adım onlara daha sonra Avrupa Parlamentosuna o seçimlere girmede biliyorsunuz parti olayı orada söz konusu değil, bireysel olarak o seçimlere katılma şansları var. Bireysel olarak o seçimlere katılmak suretiyle Avrupa Parlamentosuna bu vesileyle belki girebilecek arkadaşlarımız olur. Örneğin işte daha önce Ozan Ceyhun, onlar o şekilde Avrupa Parlamentosunda görev yaptılar.
Ozan Ceyhun - 14.7.2017
Seta'dan "Avrupa'da Fetö Yapılanması" Paneli
SETA'nın Eyüp'teki merkezinde düzenlenen panelin moderatörlüğünü Veysel Kurt yaparken, Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kemal İnat, eski Avrupa Parlamentosu Milletvekili Ozan Ceyhun ve Türk-Alman Üniversitesi'nden Enes Bayraklı sunum gerçekleştirdi.
Ozan Ceyhun - 21.6.2017
AK Parti Brüksel Temsilciliğinin İftar Programı
AK Parti Brüksel Temsilciliğinde Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan iftar programına AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Sivas Milletvekili Mehmet Habib Soluk, Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt ve eski Avrupa Parlamentosu Milletvekili Ozan Ceyhun'un yanı sıra bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
Ozan Ceyhun - 13.4.2017
Halk Oylamasına Doğru
Sabah gazetesi yazarları Prof. Dr. Kerem Alkin, Doç. Dr. Fahrettin Altun, Ozan Ceyhun ve Şebnem Bursalı, Aydın İl Kültür Merkezi'nde "Türkiye geleceğini oyluyor, Sabah gazetesi yazarları anayasa değişikliğini tartışıyor" sloganıyla düzenelen "Referandum Buluşmaları" etkinliğine konuk oldu.
Ozan Ceyhun - 13.4.2017
Avrupa Parlamentosu Eski Milletvekili Ceyhun: "Avrupalılara Demokrasi Dersi Veriyoruz"
Avrupa Parlamentosu 4’üncü ve 5’inci Dönem Milletvekili Ozan Ceyhun, “Eğer Avrupa’da hala insan hakları özgürlüğü ve inanç hakları özgürlüğü varsa bunlara dört dörtlük sahip çıkan bizleriz ve şuan Avrupalılara demokrasi dersi veriyoruz’’ dedi.
Ozan Ceyhun - 7.12.2016
Brüksel'de Fetö Darbe Girişimi Anlatıldı
Sabah yazarlarından ekonomist Şeref Oğuz, eski Avrupa Parlamentosu (AP) Milletvekili Ozan Ceyhun ve Sabah Gazetesi Ankara Temsilcisi Okan Müderrisoğlu, Belçika'nın başkenti Brüksel'de FETÖ'nun darbe girişimi, darbe girişimine Avrupa'nın tepkisiz kalması ve Türkiye ekonomisindeki gelişmeler hakkında Brüksellileri bilgilendirdi.
Ozan Ceyhun - 1.9.2015
Frankfurt Başkonsolosu Ekici, Veda Resepsiyonu Verdi
Konsolosluk ikametgahında düzenlenen resepsiyona, Hessen Eyalet Parlamentosu'ndan Yeşiller Milletvekili Mürvet Öztürk, Sosyal Demokrat Parti (SPD) Milletvekili Turgut Yüksel, SPD Avrupa Parlamentosu eski Milletvekili Ozan Ceyhun, Diyanet İşleri Türk İslam Birliği (DİTİB) temsilcileri, iş dünyasının ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ve konsolosluk görevlileri de katıldı.
Ozan Ceyhun - 8.7.2015
AB Bakanı Bozkır Strasbourg'da
Avrupa Parlamentosu'nda yapılan iftar programına Bozkır'ın yanı sıra AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay, AK Parti İzmir Milletvekili Ozan Ceyhun ve ECR grubu üyeleri katıldı.
Ozan Ceyhun - 16.6.2015
Uetd Recep Tayyip Erdoğan'a Yakın İsimlerin Tasviyesine Başladı
Mesela hangi adaylar? Mesela ikitidar partisinden girecek adaylardan Ozan Ceyhun.
Ozan Ceyhun - 8.6.2015
Milletvekili Genel Seçimi
AK Parti'de eski Avrupa Parlamentosu milletvekili Ozan Ceyhun, Savcı Sayan ile Roman kimliğini ön plana çıkan Cemal Bekle seçilemedi.
Ozan Ceyhun - 7.6.2015
İzmir'de Seçimin Mağlubu Ak Parti, Kazananı Hdp ve MHP Oldu
İzmir’de kesin olmayan sonuçlara göre, 2015 genel seçimlerinin kaybedeni AK Parti oldu. 2011 yılında Binali Yıldırım, Ertuğrul Günay, İlhan İşbilen gibi önemli isimlerle İzmir seçmeninin karşısına çıkan AK Parti, 11 milletvekilliği kazanmıştı. Bu seçimlerde Savcı Sayan, Ozan Ceyhun gibi tartışmalı adaylarla İzmirlilerden oy isteyen AK Parti’nin vekil sayısı 8’e düştü.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ozan Ceyhun Haberleri | Ozan Ceyhun Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Ozan Ceyhun haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ozan Ceyhun kimdir, hayatı ve biyografisi. Büyükelçi Ozan Ceyhun, hakkındaki iddiaları yanıtladı (2).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.9.2020 01:09:13. #1.14#
title