Kemalpaşa'da Atatürk Bulvarı Yenileniyor

Kemalpaşa'da Atatürk Bulvarı Yenileniyor

Kemalpaşa'da Atatürk Bulvarı Yenileniyor
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

İzmir Kemalpaşa Belediyesi, Atatürk Bulvarını yeniliyor.

İzmir Kemalpaşa Belediyesi, Atatürk Bulvarını yeniliyor. Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, "İlçemizin vitrini olan Atatürk Bulvarı'nda yenileme çalışmaları hızla ilerliyor, orta refüj yenileniyor. Tamamlanınca cadde çok daha güzel olacak" dedi.

Kemalpaşa Belediyesi, Atatürk Bulvarı'nı düzenleme çalışmalarına başladı. İlçenin vitrini olan Atatürk Bulvarı'nda, orta refüjdeki yenileme çalışması devam ediyor. Yapılan Çalışma ile ilgili olarak bilgi veren Belediye Başkanı Karakayalı, "Atatürk Bulvarı'nın tamamını elden geçiriyoruz. Arkadaşlarımız çalışmalara başladı. Çalışmalar kapsamında bulvarın ortasında bulunan refüjün hem yüksekliği, hem de genişliği düşürülecek. Amacımız trafiğin biraz daha rahatlaması. Bunun dışında yeni bir peyzaj çalışması da yapacağız. Ağaçları yenileyerek, orta refüjü yeşillendireceğiz. Tüm bu çalışmaların tamamlanmasının ardından Atatürk Bulvarı'nın asfaltlama çalışmalarına başlanacak. Halkımız özelikle bu su borularının değiştirilmesi sırasında çok çile çektiler. Bunun farkındayız. Tüm vatandaşlarımıza sabırlarından dolayı teşekkür etmek istiyoruz. Artık son rötuşları yaparak vatandaşlarımıza hem görüntü hem de rahatlık açısından güzel bir bulvar sunacağız" diye konuştu. - İZMİR

Kemalpaşa'da Atatürk Bulvarı Yenileniyor

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title