İşadamı Kadir Has'ın Vefatı

İşadamı Kadir Has'ın Vefatı

Doğru Yol Partisi (DYP) Kayseri İl Başkanı Mustafa Eraslan, İşadamı Kadir Has'ın Vefatı ile İlgili Yaptığı Açıklamada, "Ülkemizin ve Kayserimizin Dört Bir Yanında Eserleri Yükselen Kadir Has, Hayırseverliği ile Tüm Kayserililer'in ve Milletimizin Gönlünde Taht Olmuştur" Dedi.

İşadamı Kadir Has'ın Vefatı

Doğru Yol Partisi (DYP) Kayseri İl Başkanı Mustafa Eraslan, işadamı Kadir Has'ın vefatı ile ilgili yaptığı açıklamada, "Ülkemizin ve Kayserimizin dört bir yanında eserleri yükselen Kadir Has, hayırseverliği ile tüm Kayserililer'in ve milletimizin gönlünde taht olmuştur" dedi.

Yaptığı yazılı açıklamada işadamı Kadir Has'ı kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşadıklarını belirten DYP Kayseri İl Başkanı Mustafa Eraslan, Kadir Has'ın ülkeden kazandıklarını yine ülkesine vermeyi büyük bir onur ve vefa borcu olarak gördüğünü dile getirdi. Eraslan, "Hemşehrisi olmaktan gurur duyduğum değerli büyüğümüz Kadir Has'ı kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Gerek ülke kalkınması için yaptığı çalışmalar, gerekse hayırseverliği Türk iş dünyasına örnek olmuştur. Kadir Has'a Allah'tan rahmet, kederli ailesine, tüm hemşehrilerime ve milletimize başsağlığı diliyorum. Hatırasını her zaman kalbimizde yaşatacağız" ifadelerini kullandı.

(YS-OK-OK-Y)