Haberi Paylaş
SON DAKİKA! Manisa'da deprem mi oldu? 18 Mart Manisa'da deprem mi oldu? Az önce Manisa'da deprem mi oldu? AFAD son depremler listesi!

SON DAKİKA! Manisa'da deprem mi oldu? 18 Mart Manisa'da deprem mi oldu? Az önce Manisa'da deprem mi oldu? AFAD son depremler listesi!

Gündem Haberleri

AFAD ve Kandilli verilerine göre Manisa'da deprem oldu mu? merak ediliyor. Peki, Manisa'da deprem mi oldu? Bugün Manisa'da deprem oldu mu? Kandilli Rasathanesi Manisa deprem ve AFAD Manisa'da deprem şiddeti merak ediliyor. Peki Manisa'da deprem kaç şiddetinde oldu? Manisa yakınlarında deprem bilgisi için AFAD son depremler listesi ve Kandilli son depremler listesi! Son depremler ve son dakika deprem haberleri! AFAD son depremler listesi ve Kandilli son depremler listesi!

Manisa'da deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli verilerine göre Manisa'da deprem oldu mu merak ediliyor. Peki, Manisa'da deprem mi oldu? Bugün Manisa'da deprem oldu mu? Kandilli Rasathanesi Manisa deprem ve AFAD Manisa'da deprem şiddeti merak ediliyor. Peki Manisa'da deprem kaç şiddetinde oldu? Manisa yakınlarında deprem bilgisi için AFAD son depremler listesi ve Kandilli son depremler listesi! Son depremler ve son dakika deprem haberleri!

MANİSA DEPREM Mİ OLDU?

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi son dakika deprem haberler i ile vatandaşalar anlık deprem haberler i veriyor. Kandilli Rasathanesi bölgesel olarak deprem araştırması yapıyor ve sitesinde olan son 500 depremi halka sunuyor.

18 Mart günü Manisa'da tahmini olarak 3.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Kandilli Rasathanesi henüz deprem paylaşımını yapmadı.

Haberler.com / Sumru Tarhan - Gündem

Kandilli Rasathanesi Son depremler 3. Sayfa Gündem Haberler Son Dakika

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title