Haberi Paylaş

Saldırıda Hayatını Kaybeden Kerim Sağlam'ın Babaevinde Hüzün Hakim

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Kerim Sağlam'ın TOKİ konutlarındaki evi Taziye çadırı Kerim Sağlam'ın kapı komşusu İbrahim Seyis'in açıklaması Kerim Sağlam'ın evinin görüntüsü Ankara'daki terör saldırısı Saldırıda hayatını kaybeden üniversite öğrencisi Kerim Sağlam'ın Tokat'taki babaevinde hüzün hakim Ankara'daki terör saldırısında hayatını kaybeden Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü öğrencisi Kerim Sağlam'ın, Tokat'taki babaevinde hüzün yaşanıyor.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ :

Kerim Sağlam'ın TOKİ konutlarındaki evi

Taziye çadırı

Kerim Sağlam'ın kapı komşusu İbrahim Seyis'in açıklaması

Kerim Sağlam'ın evinin görüntüsü Ankara'daki terör saldırısı

Saldırıda hayatını kaybeden üniversite öğrencisi Kerim Sağlam'ın Tokat'taki babaevinde hüzün hakim

Ankara'daki terör saldırısında hayatını kaybeden Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü öğrencisi Kerim Sağlam'ın, Tokat'taki babaevinde hüzün yaşanıyor.

Sağlam'ın Turhal ilçesi Dere Mahallesinde bulunan TOKİ konutlarındaki babaevinin önüne Turhal Belediyesi tarafından taziye çadırı kuruldu.

Ailenin komşusu İbrahim Seyis, gazetecilere yaptığı açıklamada, Sağlam'ın öldüğü haberini aldıklarında çok üzüldüklerini belirterek, şunları söyledi:

"Kerim Eskişehir'de okuyordu. Annesi herhalde ufak bir kaza geçirmiş kolunu kırmış, Ankara'ya gidiyor. Çocuk da annesinin Ankara'ya geldiğini duyuyor. O arada işte çocuk bu patlamada yaşamını yitiriyor. Ailesine başsağlığı diliyoruz. Çok üzgünüz. Kapı komşumuz. Aynı zamanda iş arkadaşımızın çocuğu. Kendisini seviyorduk, sessiz, sakin kendi halinde birisiydi. Terörü lanetliyoruz. Babası da aynı zamanda Ankara'daydı çünkü öbür çocuklarının yanındaydı, iki kızı vardı. Annesi de burada Tokat'ta Sevgi Evleri'nde çalışıyor."

Sağlam'ın cenazesinin yarın ilçede toprağa verileceği öğrenildi.

Kaynak: AA / Güncel

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Turhal Tokat Politika Güncel Haberler

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title