AK Parti Edirne İl Teşkilatı 2019 Seçimleri Öncesi Kadrolarını Tanıttı
Haberler » Politika » AK Parti Edirne İl Teşkilatı 2019 Seçimleri Öncesi Kadrolarını Tanıttı - Haberler

AK Parti Edirne İl Teşkilatı 2019 Seçimleri Öncesi Kadrolarını Tanıttı

AK Parti İl Başkanı İlyas Akmeşe, Pazar günü sona eren merkez ilçe kongrelerinin ardından ilçe başkanları, gençlik kolları ve kadın kolları başkanlarını basın ve kamuoyuna tanıttı.

AK Parti Edirne İl Teşkilatı 2019 Seçimleri Öncesi Kadrolarını Tanıttı

İl Başkanı İlyas , Pazar günü sona eren merkez ilçe kongrelerinin ardından ilçe başkanları, gençlik kolları ve kadın kolları başkanlarını basın ve kamuoyuna tanıttı.


Akmeşe, teşkilatın yönetiminin yüzde 50'sinin yenilendiğini ve bu ekibin 2019 seçimlerinde başarılı olacağını ifade ettiği toplantıda, "Bu heyecan ve bilinçle bugünden itibaren arkadaşlarımla beraber çalışmalara başlıyoruz, 'yi kucaklayacağız" dedi.


Ak Parti İl Başkanlığı binasında gerçekleştirilen toplantıyla 4 Temmuz'da başlayan ve Pazar günü sona eren ilçe kongreleriyle birlikte oluşan yönetim kadrosu kamuoyuna tanıtıldı. Toplantıya Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz, İpsala İlçe Başkanı Turan Girgin, Keşan İlçe Başkanı Hüseyin Boyalık, Merkez İlçe Başkanı Çağrı Muştu, Havsa İlçe Başkanı Aydın Balkan, Meriç İlçe Başkanı Halil Değirmendere, Süloğlu İlçe Başkanı Kadir Üstünbaş, Lalapaşa İlçe Başkanı İsmail Aslan, Gençlik Kolları Başkanı Tarık Hatipler, Kadın Kolları Başkanı Fatma Aksal katıldı. - EDİRNE

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler