Ziraat Bankası

T.C. Ziraat Bankası A.Ş., Türkiye'deki üç kamu bankasından biridir. 20 Kasım 1863'te, Osmanlı Devleti döneminde Mithat Paşa tarafından kurulmuştur. Memleket Sandıkları'nın devamı niteliğindedir. Sloganı "Bir bankadan daha fazla"dır. Yönetim kurulu başkanı Muharrem Karslı'dır.

ZİRAAT BANKASI HABERLERİ

Ziraat Bankası - 16.12.2020
TTSO ile Ziraat Bankası arasında "Güvenli Ticaret Sistemi" protokolü imzalandı
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) ile Ziraat Bankası arasında "Güvenli Ticaret Sistemi Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansmanı" protokolü imzalandı.
Ziraat Bankası - 16.12.2020
Ekonomide 2020 böyle geçti: (2)
Marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance'ın araştırmasına göre, bu yıl 1 milyar 975 milyon dolarlık marka değeriyle Türk Hava Yolları "Türkiye'nin en değerli markası" oldu. Araştırmada ikinci sırayı, marka değeri 1 milyar 616 milyon dolar olan Ziraat Bankası, üçüncü sırayı 1 milyar 538 milyon dolarla Garanti Bankası aldı.
Ziraat Bankası - 15.12.2020
ETSO ve Ziraat Bankası arasında "Tedarik Zinciri Finansman Projesi" protokolü imzalandı
EDİRNE (AA) Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) ile Ziraat Bankası arasında "Tedarik Zinciri Finansman Projesi" protokolü imzalandı.
Ziraat Bankası - 13.12.2020
Son dakika haberleri! TBMM Genel Kurulunda, Milli Eğitim ile Ulaştırma ve Altyapı bakanlıklarının bütçeleri görüşülüyor
Alınan bazı tedbirlerle de toplumun her kesiminin koruma altına alınmaya çalışıldığını dile getiren Şimşek, "Fakir fukaranın, kimsesizin, yaşlının, asgari ücretlinin, emeklinin, çiftçinin derdi derdimiz. Özellikle bu pandemi süreci içerisinde alt gelir grubundaki insanlarımıza sosyal yardımlara devam edilmeli. Asgari ücretle geçinen ve düşük maaş alan emeklilerimiz gözetilmelidir. Bu süreçte çalışan, üreten çiftçilerimize de kolaylık sağlanmalı, Tarım Kredi ve Ziraat Bankası borçları da mutlaka ertelenmelidir.
Ziraat Bankası - 11.12.2020
Son dakika haberi: TBMM Genel Kurulu'nda bakanlar Pekcan ve Varank, milletvekillerinin sorularını yanıtladı
Tohumluk kredilerle ilgili envanter takip sistemine ilişkin Pekcan, "Bu, zamanında Ziraat Bankası'ndan verilmiş.
Ziraat Bankası - 11.12.2020
Temsa'da konkordato süreci resmen sona erdi
Ziraat Bankası liderliğinde oluşturulan bankalar konsorsiyumu ile ekim ayında "Finansal Yeniden Yapılandırma" konusunda anlaşan Temsa, konkordato sürecinden kendi isteğiyle feragat etti.
Ziraat Bankası - 10.12.2020
Ziraat Odası Başkanından çiftçi borçları için yapılandırma talebi
Kovid-19 nedeniyle çiftçilerin kredi borçlarında artış olduğunu ifade eden Karaca, "Gelin çiftçinin borçlarını yapılandırın. Bu çiftçi bize lazım. Sadece üretmeyi düşünsün, borçla uğraşmasın. Çiftçinin, Ziraat Bankası, Tarım Kredi, SSK ve Tedaş'a ait borçları faizsiz 5 yıl geri ödemeli yapılandırılsın.
Ziraat Bankası - 05.12.2020
Son dakika haberleri | Yemeğe çıkan çocukların sadece bir salatalık yiyebildiğini görünce "iyilik" hareketi başlattılar
Kampanyalara katılmak isteyenlerin, İHH merkezlerine veya Kuveyt Türk ile Ziraat Bankası hesaplarına "Suriye" açıklamasıyla destekte bulunabilecekleri bildirildi.
Ziraat Bankası - 03.12.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
Erel, elektrik fiyatlarının makul seviyeye düşürülmesini talep ederek, Güneydoğu'daki teşviklerin İç Anadolu Bölgesi'nde de uygulanmasını istedi. Üreticilerin Tarım Kredi Kooperatifi ve Ziraat Bankası'na borçlarının yapılandırılmasını istediğini dile getiren Erel, süt fiyatlarının da günün şartlarına göre çok düşük olduğunu ifade etti.
Ziraat Bankası - 01.12.2020
Siirt'in koyun varlığı bir yılda 100 bin artacak
Siirt Valiliği ile Ziraat Bankası arasında "Köyümde yaşamak için bir sürü nedenim var projesi"nin protokolü imzalandı.
Ziraat Bankası - 01.12.2020
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (3)
"Bu ne demektir? Biz onun korkuluyu rüyasıyız." diyen Kılıçdaroğlu, Varlık Fonu'nun neden Sayıştay'ın denetimine tabi olmadığını, başkanlığını neden Cumhurbaşkanının yaptığını sordu. Kılıçdaroğlu, şöyle konuştu: "Erdoğan bugün istese kanuna göre Ziraat Bankası'nı Katar'daki bir bakkala 1 dolara satabilir.
Ziraat Bankası - 25.11.2020
Yaş çay üreticilerine bu yılın ürünü için 13 kuruş fark ödemesi yapılacak
Ödemeler, Tarım ve Orman Bakanlığı 2021 Mali Yılı Bütçesi'nin ilgili harcama kaleminden, Ziraat Bankası tarafından, doğrudan üreticilere ödeme yapılmak üzere Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğüne (ÇAYKUR) aktarılacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ziraat Bankası Haberleri | Ziraat Bankası Haber - Haberler - Sayfa 7 - Ziraat Bankası haberleri, son dakika ziraat bankası haber ve gelişmeleri burada. HATSO ile Ziraat Bankası arasında Bankkart Tedarik Zinciri Finansman Protokolü imzalandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.5.2021 09:35:46. #1.15#

title