Haberi Paylaş
Gerede Belediyesinden İhtiyaç Sahiplerine Yemek Dağıtıyor

Gerede Belediyesinden İhtiyaç Sahiplerine Yemek Dağıtıyor

Yerel Haberler

Belediye Başkanı Ömer Baygın: "12 yıldır devam ettirdiğimiz sıcak aş kampanyamızdan günlük 350 400 ailemiz yani ortalama bin 500 2 bin kişi yararlanıyor"

Gerede Belediye Başkanı Ömer Baygın, 12 yıldır devam ettirdikleri sıcak AŞ kampanyasından günlük 350-400 ailenin yararlandığını söyledi.

Belediye Aşevi'nde ihtiyaç sahipleri için başlatılan sıcak AŞ kampanyası kapsamında aşevini ziyaret eden Baygın, yaklaşık 12 yıldır bu geleneği sürdürdüklerini ve hayırsever vatandaşlarla ihtiyaç sahibi vatandaşları buluşturduklarını anlattı.

Hayırseverlerin katkılarıyla aşevinde hazırlanan yemeklerin her gün binlerce kişiye ulaştığını ifade eden Baygın, şunları kaydetti:

"Gelenek haline getirdiğimiz ve 12 yıldır devam ettirdiğimiz sıcak AŞ kampanyamızdan günlük 350-400 ailemizin yani ortalama bin 500 - 2 bin kişi yararlanıyor. Manevi duyguların yoğunlaştığı bu mübarek ayda ihtiyaç sahiplerinin yüzlerinde tebessüm oluşturabiliyorsak ne mutlu bize. Bu vesile ile hayırseverlerimize ihtiyaç sahipleri adına teşekkür ediyorum." - Bolu

Kaynak: AA / Yerel

Gerede Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title