Yeni Bir Film İçin Kolları Sıvadı

Yeni Bir Film İçin Kolları Sıvadı

Amerika'da Oyunculuk Eğitimi Alan Ebru Akel, Şu Sıralarda İşte Star Yarışmasını Sunuyor. Akel, Sunuculuğun Oyunculuğun Önüne Geçmesini Pek İstemiyor. Akel, Yeni Bir Film İçin Kolları Sıvadı.

Yeni Bir Film İçin Kolları Sıvadı

AMERİKA'DA OYUNCULUK EĞİTİMİ ALAN EBRU AKEL, ŞU SIRALARDA İŞTE STAR YARIŞMASINI SUNUYOR. AKEL, SUNUCULUĞUN OYUNCULUĞUN ÖNÜNE GEÇMESİNİ PEK İSTEMİYOR. AKEL, YENİ BİR FİLM İÇİN KOLLARI SIVADI.

Kürşat Başar'ın sunduğu 'Yaz Sohbetleri' programına konuk olan Ebru Akel, yurt dışında oyunculuk dersleri aldığını ve 2 yıl televizyona iş yapmadığını söyledi.

Kanal 1'de ekrana gelen İşte Star yarışmasının kendisini cezbettiğini ve böylelikle yeniden ekranlara döndüğünü belirten Ebru Akel, oyunculuk konusunda çok istekli olduğunu ifade etti.

Televizyon gazetesi'nin haberine göre, Akel, 'Oyunculuk sevdamın önüne sunuculuk çok fazla geçmesin istedim. Bunun için de gittim Amerika'da eğitimler aldım. 9 aydan beri hiçbir şey yapmıyordum. Taa ki bu program beni cezbedene kadar' diyerek, İşte Star yarışmasının formatının kendisini çektiğini anlattı.

Sunuculuğu severek yaptığını vurgulayan Ebru Akel, oyuncu olarak bazı yapımlarda yer aldığını ancak kendisini tatmin edemediğini belirtti.

Akel, 'Bu bir yetenek. Bu içgüdüsel bir durum. İçinizden gelen hayvani bir duyguyu nasıl yönlendirdiğiniz ve seçimlerinizi nasıl yaptığınız önemli. Altı boş olmadan. Ben bir şeyi hep çalışarak yapmayı seçen bir insanım. Oyunculuk sonsuz, ucu bucağı olmayan çalışılması gereken bir şey' diye konuştu.

Bir sinema filminde rol alacağını belirten Ebru Akel, Abdullah Oğuz'un çekeceği 'Sıcak' isimli filmde başrol Meryem karakterini canlandıracak. Akel, başrolü Erkan Petekkaya ile paylaşacak.

Dizi olarak da iki tane büyük projeden teklif geldiğini vurgulayan Akel, o konuda net bir karar vermediğini sözlerine ekledi.

Kaynak: Gecce