Haberler

Altın Kemer, Durmuş Karakuş'un

- Altın kemer, Durmuş Karakuş'unLONDRA - Ağır sıklet unvan maçında ringe çıkan Türk boksör Durmuş Karakuş, İngiliz rakibini mağlup ederek, altın kemerin sahibi oldu.

- Altın kemer, Durmuş Karakuş'un

LONDRA - Ağır sıklet unvan maçında ringe çıkan Türk boksör Durmuş Karakuş, İngiliz rakibini mağlup ederek, altın kemerin sahibi oldu.

Türk boksör Durmuş Karakuş, Büyük Britanya Boks Birliği'nin düzenlediği ağır sıklet unvan maçında İngiliz namağlup boksör Alan Stevens ile karşı karşıya geldi. Maç sonunda rakibine 4-1 üstünlük sağlayan Karakuş, altın kemeri kazandı. İngiltere'nin Gillingham Stadyumu'nda gerçekleşen mücadelede boksör Durmuş Karakuş ilk raunda adeta fırtına gibi başladı. Art arda aldığı yumruklarla sersemleyen rakibi karşısında kısa süre içerisinde mücadelenin kontrolünü eline alan boksör Karakuş, sert yumrukları ile rakibini ringden adeta sildi. İngiltere'de yaşayan bir grup Türk vatandaşın da izlediği karşılaşmada Durmuş Karakuş, zafere uzanarak, İstiklal Marşı'nı dinlettirdi. Maçın ardından İHA'ya açıklamalarda bulunan şampiyon boksör kazandığı zaferi Gazi Mustafa Kemal başta olmak üzere tüm şehit ve gazilere armağan ettiğini söyledi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor

Büyük Britanya Spor Haberler

Bakmadan Geçme

Milli Bayramlar: Milli Bayramlarımız nelerdir? Milli bayramlarımız kaç tanedir, hangileridir? Milli bayramların isimleri ve tarihleri! Hal Ekleri nelerdir? İsmin hal ekleri nelerdir? Hal ekleri cümle içerisinde örnekler ve konu anlatımı! Kaç tane hal eki var? Hacet duası okunuşu! Hacet namazı duası nasıl okunur? Hacet duası nasıl yapılır? Hacet duası Arapça ve Türkçe yazılışı! Galatasaray'ın kaç şampiyonluğu var? Galatasaray en son ne zaman şampiyon oldu? Cleveland Cavaliers Orlando Magic NBA maçı CANLI izleme linki var mı, maç nereden nasıl izlenir? 23 Nisan Basketbol NBA CANLI İZLE! New York Knicks Philadelphia 76ers NBA maçı CANLI izleme linki var mı, maç nereden nasıl izlenir? 23 Nisan Basketbol NBA CANLI İZLE! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 23 Nisan AFAD ve Kandilli deprem listesi! 23 Nisan Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 23 Nisan Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? Elif Aslı Yıldız Tunaoğlu kimdir, mesleği ne? 4. eleme adayı kim oldu? Survivor haftanın eleme adayları ki potada kimler var 23 Nisan Salı? Kalkınma Yolu Projesi nedir, nereden geçiyor? Sivasspor'un penaltısı doğru mu? Hakem yorumları ne diyor? (Sivasspor - Fenerbahçe) Derin Futbol ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?????? 23 Nisan 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 23 Nisan İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi!
title