ŞEVKET ÇORUH HABERLERİ

Şevket Çoruh haber, Şevket Çoruh son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şevket Çoruh - 23.12.2020
Pusula Gaziemir yola çıktı
Dergide, güldürü geleneğinin nişanesi olarak kabul edilen kavuğun Rasim Öztekin'den sonraki yeni sahibi olan oyuncu Şevket Çoruh ve Türkiye'de olimpiyatlara gitmeye hak kazanan en genç sporcu Nazlı Savranbaşı röportajları yer alıyor.
Şevket Çoruh - 17.12.2020
Türkiye'de 2020 böyle geçti (9)
Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi'nde gerçekleştirilen törende, güldürü geleneğinin nişanesi olarak kabul edilen Kel Hasan Efendi'nin kavuğu yeni sahibiyle buluştu. Rasim Öztekin, Hasan Efendi'nin kavuğunu, Şevket Çoruh'a devretti.
Şevket Çoruh - 04.11.2020
Son dakika haberi:
Hocası Kel Hasan Efendi'nin orta oyununu temsil eden kavuğunu ve tuluat sanatının simgesi kabul edilen fes ve kavuğunu ustasından devralan Dümbüllü, kavuğunu 1968'de tiyatro ve sinemada canlandırdığı başarılı karakterlerle büyük beğeni kazanan Münir Özkul'a devretti. Tiyatro oyuncuları arasında geleneksel bir törenle devredilmeye devam eden kavuk, 1989'da Özkul tarafından usta oyuncu Ferhan Şensoy'a takdim edildi. Şensoy'un 2016'da oyuncu Rasim Öztekin'e devrettiği kavuk, son olarak eylül ayında Şevket Çoruh'a verildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şevket Çoruh Haberleri | Şevket Çoruh Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Şevket Çoruh haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Şevket Çoruh kimdir, hayatı ve biyografisi. Rasim Öztekin öldü mü? Rasim Öztekin sağlık durumu nedir? Rasim Öztekin kalp krizi geçir
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.11.2021 18:30:43. #1.16#

title