Sakarya: Sakaryaspor-antalyaspor Maçında Gol Sesi Çıkmadı

Sakaryaspor, Turkcell Süper Ligi'nin 2. haftasında kendi sahasında Antalyaspor ile golsüz berabere kaldı.

Sakarya: Sakaryaspor-antalyaspor Maçında Gol Sesi Çıkmadı

Sakaryaspor, Turkcell Süper Ligi'nin 2. haftasında kendi sahasında Antalyaspor ile golsüz berabere kaldı.

Sakaryaspor Teknik Direktörü Nejat Biyediç, maç sonrası düzenlediği basın toplantısında, istedikleri futbolu sahaya yansımadıklarını söyledi. Karşılaşmanın hakkının beraberlik olduğunu ifade eden Biyediç, "Bugün istediğimiz futbolu oynayamadık. Oyunun kontrolünü bir türlü elimize geçiremedik. Her şey muhteşemdi. Taraftarımız muhteşemdi. Taraftarımıza 3 puan hediye etmek isterdik. Ancak olmadı. Düşündüğümüz gibi istediğimiz gibi sahada yer alamadık. İyi pas yapamadık. Sonuçta sahadan 1 puanla ayrıldık. Hakem, bütün takdir haklarını Antalyaspor lehine kullandı" dedi.

Antalyaspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural ise, kazanmaları gereken bir maçtan beraberlikle ayrıldıklarını ifade ederek, "Karşımızda hızlı oyuncularıyla hücum etmeye çalışan bir rakip vardı. Onlara boş alan bırakmadık. Baskılı oynadık. İnanılmaz yüzde 100 iki tane gol pozisyonundan faydalanamadık. Gol pozisyonları bulduk, bu maçın galibi olmalıydık diye düşünüyorum. Kazanmamız gereken bir maçtı. Antalyaspor adına üzüldüm, ama memleketimin takımı Sakaryaspor için sevindim" ifadelerini kullandı.

Karşılaşmanın hakemi Özgüç Türkalp'ı tebrik eden Vural, Türk hakemliğinin iyi yolda olduğunu söyledi.

Sakaryasporlu futbolcular ise, bugün iyi futbol oynayamadıklarını ifade ederek, önümüzdeki hafta deplasmanda oynayacakları Sivasspor maçını kazanarak bunu telafi edeceklerini söyledi.

Antalyasporlu futbolcular da, Sakaryaspor karşısında 3 puanı kaçıran taraf olduklarını kaydederek, iyi futbol oynamalarına sahadan beraberlikle ayrıldıklarını belirtti.

Kaynak: İHA