MURAT ZORLUOĞLU HABERLERİ

Murat Zorluoğlu haber, Murat Zorluoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Murat Zorluoğlu - 14.10.2020
Başkan Zorluoğlu'nun mahalle ziyaretleri sürüyor
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, vatandaşlarla bir araya gelmek ve sorunları yerinde incelemek adına mahalle ziyaretlerine devam ediyor.
Murat Zorluoğlu - 12.10.2020
Başkan Zorluoğlu, Akoluk İçme Suyu Arıtma Tesisini inceledi
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, yapımı devam eden Akoluk İçme Suyu Arıtma Tesisi inşaatında incelemelerde bulundu.
Murat Zorluoğlu - 11.10.2020
Trabzon'da son 48 saatte 35 farklı noktada yangın
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, kentte son 48 saatte 25'i açık alan, 5'i ev ve 5'i de orman yangını olmak üzere 35 farklı noktada yangın çıktığını, herhangi bir can kaybı yaşanmadan yangınlara müdahale edildiğini bildirdi.
Murat Zorluoğlu - 10.10.2020
AK Parti Arsin İlçe Kongresi yapıldı
AK Parti Arsin İlçe Başkanlığının 7. Olağan Kongresi'ne AK Parti Artvin Milletvekili, Gümüşhane ve Giresun Koordinatörü Erkan Balta, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Salih Cora ve Bahar Ayvazoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, AK Parti İl Başkanı Haydar Revi ve partililer katıldı.
Murat Zorluoğlu - 09.10.2020
Trabzon'da spor altyapısının geliştirilmesi için kurumlar arasında protokol imzalandı
Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, belediye binasında gerçekleştirilen törende yaptığı konuşmada, Trabzon'un gerçek anlamda bir spor şehri olduğunu söyledi.
Murat Zorluoğlu - 06.10.2020
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu'nun mahalle ziyaretleri
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, 2 Nolu Bostancı Mahallesi'ni ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.
Murat Zorluoğlu - 04.10.2020
Trabzon'da düzenlenen defilede köpekler podyuma çıktı
Trabzon Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Selahattin Yazıcı, etkinlikte yaptığı konuşmada, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'nun himayesinde düzenlenen etkinliğe katılanlara teşekkür etti.
Murat Zorluoğlu - 30.09.2020
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu'ndan su tasarrufu çağrısı
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, şehir genelinde pek çok su kaynağında debi düşüklüğü sorunu olduğunu, bu nedenle vatandaşların su tasarrufuna dikkat etmeleri gerektiğini belirtti.
Murat Zorluoğlu - 28.09.2020
Son dakika! Trabzon Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Müdürlüğü ekiplerinden ziyaret
Son dakika haberi: Trabzon Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Müdürlüğü ekipleri, "İtfaiye Haftası" dolayısıyla Vali İsmail Ustaoğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'nu ziyaret etti.
Murat Zorluoğlu - 28.09.2020
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu 130 milyon liralık içme suyu projesinin çalışmalarını...
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, 130 milyon lira bütçeli Trabzon Su Temini Projesi'nin çalışmalarını yerinde inceledi.
Murat Zorluoğlu - 26.09.2020
AK Parti Tonya İlçe Başkanlığı 7. Olağan Kongresi yapıldı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde koronavirüsle mücadele sürecinde her zaman vatandaşın yanında olduklarını aktaran Revi, şöyle devam etti: "Sağlık, ekonomi ve sosyal hayatın büyük hasar görmemesi için tüm önlemleri aldık. Vatandaşlarımıza, esnaflarımıza, işçilerimize ve bu süreçte zarar gören her kesime ulaştık ve desteklemelerimizi yaptık. Dünya koronavirüs salgını ile birbirine düşerken ülkemiz yalnızca kendi vatandaşlarına destek olmakla kalmayıp yaptığı yardımlarla adeta insanlık dersi verdi. Büyük devlet olmak, tek başına maddi unsurlara sahip olmak değil. Şeyh Edebali'nin de dediği gibi 'insanı yaşat ki devlet yaşasın' anlayışından geçmektedir." Kongreye, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta ve Bahar Ayvazoğlu, Karadeniz Bölgesi Bölge Koordinatörü Yahya Çelik ile partililer katıldı.
Murat Zorluoğlu - 25.09.2020
Son dakika haberi: Bakan Karaismailoğlu, yeni Zigana Tüneli inşaatında incelemelerde bulundu Açıklaması
Bakan Karaismailoğlu'na incelemeleri sırasında Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, AK Parti Trabzon milletvekilleri Muhammet Balta, Bahar Ayvazoğlu ve Salih Cora, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Enver İskurt, Altyapı Yatırımları Genel Müdürü Yalçın Eyigün ile AK Parti İl Başkanı Haydar Revi eşlik etti.
Murat Zorluoğlu - 25.09.2020
Bakan Karaismailoğlu: "Yeni Zigana Tüneli kuzey-güney aksındaki önemli bir ulaşım ağı olacak"
Karaismailoğlu, Trabzon'daki temasları kapsamında Vali İsmail Ustaoğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'nu makamlarında ziyaret etti.
Murat Zorluoğlu - 24.09.2020
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu'ndan Trabzon'da inceleme ve ziyaretler
Bakan Karaismailoğlu'na ziyaret ve incelemelerinde, Vali İsmail Ustaoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ile AK Parti İl Başkanı Haydar Revi eşlik etti.
Murat Zorluoğlu - 24.09.2020
Trabzon'da taksi durağı yenileme çalışmaları
Taksici Osman Kadıoğlu, yeni duraklarından memnun olduklarını belirterek, şunları kaydetti: "Yeni modern taksi durağımıza kavuştuk. Diğer durakların yenileme çalışmaları da tamamlanınca şehrimizde daha güzel bir görüntü ortaya çıkacak. Burası bizim ekmek teknemiz. İçerisinde klima, çay ocağı, lavabo ve önünde de oturma alanı var. Bizler ortaya çıkan sonucu çok beğendik. Esnafa ve vatandaşa verdiği değer nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanımız Murat Zorluoğlu olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
Murat Zorluoğlu - 21.09.2020
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu, koronavirüs çalışmalarını değerlendirdi
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, koronavirüs salgını süresince şehir genelinde yaptıkları çalışmaları değerlendirdi.
Murat Zorluoğlu - 19.09.2020
19 Eylül Gaziler Günü
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Murat Zorluoğlu - 13.09.2020
Trabzon'da kentsel dönüşüm kapsamındaki 2,3 hektarlık alanın ihalesi yapıldı
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Çömlekçi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi kapsamında 2,3 hektarlık alanda yapım işi ihalesinin gerçekleştirildiğini bildirdi.
Murat Zorluoğlu - 12.09.2020
Son dakika haberi | Vali Hüseyin Öner, Annesini son yolculuğuna uğurladı
Cenaze merasimine; Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Bayburt Valisi Cüneyt Epcim, Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir, Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Trabzon Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Ardahan Cumhuriyet Başsavcısı Uğur Kaan Arısoy, Ardahan, Gümüşhane, çevre il ve ilçelerden belediye başkanları, hakim ve savcılar, emniyet müdürleri, jandarma komutanları, kurum müdürleri, siyasiler, bürokratlar, STK temsicileri, aile fertleri ve vatandaşlar katıldı.
Murat Zorluoğlu - 11.09.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Trabzon'da Sokak Sağlıklaştırma Projesi'ni inceledi
Çeşitli temaslarda bulunmak üzere kente gelen Kurum'u Trabzon Havalimanı'nda Vali İsmail Ustaoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ve diğer ilgililer karşıladı.
Murat Zorluoğlu - 10.09.2020
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu Açıklaması
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Yomra Belediyesi ile çok uyumlu ve karşılıklı memnuniyet içerisinde çalıştıklarını belirtti.
Murat Zorluoğlu - 08.09.2020
Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Eylül ayı ilk toplantısı yapıldı
Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi Eylül ayı ilk toplantısı, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu başkanlığında yapıldı.
Murat Zorluoğlu - 05.09.2020
AK Parti Hayrat ve Araklı ilçe kongreleri yapıldı
Kongreye, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Bahar Ayvazoğlu ve Salih Cora, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Hayrat Belediye Başkanı Mehmet Nuhoğlu, AK Parti İl Başkanı Haydar Revi, diğer ilgililer ve partililer katıldı.
Murat Zorluoğlu - 04.09.2020
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu'ndan aşure ikramı
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Muharrem ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure ikram etti.
Murat Zorluoğlu - 30.08.2020
Büyük Zafer'in 98. yıl dönümü
Tören, Vali İsmail Ustaoğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'nun anıta çelenk sunumuyla başladı.
Murat Zorluoğlu - 24.08.2020
Son dakika haber: Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu Giresun'daki sel bölgesinde incelemelerde bulundu
Son dakika haberleri: Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Giresun'un Dereli ilçesinde meydana gelen sel ve heyelanın ardından bölgede incelemelerde bulunduğu bildirildi.
Murat Zorluoğlu - 23.08.2020
Son dakika haberleri... Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Giresun'a destek ekibi gönderdi
Açıklamada görüşlerine yer verilen Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, selin ardından Giresun halkına başsağlığı dileyerek, şunları kaydetti: "Sel felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.
Murat Zorluoğlu - 23.08.2020
Trabzon'da şiddetli yağış hayatı olumsuz etkiledi
Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu da yolun açılma çalışmalarını yerinde inceledi.
Murat Zorluoğlu - 21.08.2020
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu, Of ve Hayrat'ta incelemelerde bulundu
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Of ve Hayrat ilçelerinde incelemelerde bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Murat Zorluoğlu Haberleri | Murat Zorluoğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Murat Zorluoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Murat Zorluoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Başkan Zorluoğlu'ndan Mevlit Kandili mesajı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 17.1.2021 13:37:22. #1.14#
title