Haberler

Milli Piyango 23 Nisan ikramiyesi ne kadar, ne zaman çekilecek? 23 Nisan büyük ikramiye biletleri ne kadar?

Güncelleme:

23 Nisan 2024 Milli Piyango İkramiyesi'nin ne kadar olduğu ve ne zaman çekileceği merakla bekleniyor. Milli Piyango'nun özel çekilişi için geri sayım başladı ve heyecan dorukta. 23 Nisan'a özel düzenlenecek çekilişte büyük ikramiye tutarı hakkında bilgi arayışı sürüyor. Milli Piyango 23 Nisan özel çekilişi ne zaman yapılacak ve saat kaçta gerçekleşecek? 23 Nisan ikramiyesi ne kadar? Tüm detaylar haberimizde...

23 Nisan 2024 Milli Piyango İkramiyesi ne kadar ve büyük ikramiye ne zaman çekileceği gündeme geliyor. Milli Piyango'nun özel çekilişi için geri sayım başladı ve heyecan dorukta. 23 Nisan'a özel düzenlenecek çekilişte büyük ikramiye tutarı merak ediliyor. Milli Piyango 23 Nisan özel çekilişi ne zaman yapılacak ve saat kaçta gerçekleşecek? 23 Nisan ikramiyesi ne kadar? 23 Nisan büyük ikramiye biletleri ne kadar? Detaylar haberimizdedir…

MİLLİ PİYANGO 23 NİSAN İKRAMİYE BİLETLERİ NE KADAR?

Milli Piyango 23 Nisan biletleri artık satışta. Çeyrek biletler 80 TL, yarım biletler 160 TL ve tam biletler ise 320 TL olarak fiyatlandırıldı.

Oyunseverler, 23 Nisan biletlerini çeşitli kanallardan temin edebilirler. Gezici bayiler, sabit bayiler, online platformlar ve oyun terminalleri aracılığıyla bilet satın almak mümkün. Milli Piyango'nun resmi web sitesi olan www.millipiyangoonline.com adresi, Milli Piyango Şans Oyunları uygulaması ve sabit bayilerde bulunan oyun terminalleri, oyunseverlere dijital bilet alma imkanı sunuyor. Bu fırsatları değerlendiren herkes, büyük ikramiyenin sahibi olma şansını yakalayabilir.

MİLLİ PİYANGO 23 NİSAN İKRAMİYESİ NE KADAR?

Bu özel çekilişte büyük ikramiye tam 80 milyon TL olacakken, ikinci kategori ikramiyesi ise 8 milyon TL olarak belirlendi. Çekiliş canlı olarak gerçekleşecek.

Milli Piyango 23 Nisan ikramiyesi ne kadar, ne zaman çekilecek? 23 Nisan büyük ikramiye biletleri ne kadar?

23 NİSAN MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞİ NE ZAMAN?

23 Nisan Salı günü, saat 17.30'da gerçekleştirilecek olan çekiliş, www.millipiyangoonline.com sitesi ve Milli Piyango TV Youtube kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Her çekilişte olduğu gibi, çekiliş sonuçlarına https://www.millipiyangoonline.com/milli-piyango/sonuclar adresinden erişilebilecek. Bu adres üzerinden sonuçları takip ederek kazanan numaraları kontrol etmek mümkün olacak.

Haberler.com / Sena Demiröz - Gündem

23 Nisan Gündem Finans Ekonomi Haberler

Erdoğan'ın 34 yıl sonra gelen 'seferberlik' hamlesi ne anlama geliyor? AK Parti'den açıklama var

Erdoğan'ın 34 yıl sonra gelen "seferberlik" hamlesi ne anlama geliyor? AK Parti'den açıklama var

Rize İl Başkanı Ayar'ın istifası sonrası AK Parti'den değişim mesajı: Adımlar atılacak

Rize İl Başkanı Ayar'ın istifası sonrası AK Parti'den değişim mesajı: Adımlar atılacak

Milyonluk otomobil ile İstanbul gezintisi! Tasarruf tedbirlerinin teğet geçtiği bakanlık

Milyonluk otomobil ile İstanbul gezintisi! Tasarruf tedbirlerinin teğet geçtiği bakanlık

Bakmadan Geçme

Taş Kağıt Makas 13. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 22 Mayıs Taş Kağıt Makas yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? Kuruluş Osman 162. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 22 Mayıs Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? Türbülans Nedir ve Neden Olur? Uçak Seyahatlerinde Türbülansın Etkileri Seferberlik tüzüğü neden kaldırıldı? Seferberlik ve Savaş Hâli Yönetmeliği nedir? Sandık Kokusu CANLI izle! Show TV Sandık Kokusu 23. Bölüm CANLI izleme linki! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 22-23 Mayıs 2024 Konya su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 22-23 Mayıs 2024 Bursa su kesintisi listesi! Sık sık idrara çıkma neyin habercisi? Günde 10 kere idrara çıkmak normal mi? Hababam Sınıfı ne zaman, nerede çekildi? Hababam Sınıfı okulu nerede? Hababam Sınıfı oyuncuları kimler, konusu ne? Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı filmi oyuncuları kim? Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı konusu, oyuncuları ve Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı özeti! 2026 UEFA Avrupa Ligi nerede oynanacak? İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 22-23 Mayıs 2024 İzmir su kesintisi listesi! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 22-23 Mayıs 2024 Antalya su kesintisi listesi! Taş Kağıt Makas CANLI izle! KANAL D Taş Kağıt Makas 12. bölüm CANLI izleme linki! Kuruluş Osman CANLI izle! ATV Kuruluş Osman 161. bölüm canlı izle! Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak? ATV canlı izleme linki!
Tabutlardan sadece ikisinin üzerinde vardı! Reisi'nin cenazesinde dikkat çeken detay

Tabutlardan sadece ikisinin üzerinde vardı! Reisi'nin cenazesinde dikkat çeken detay

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title