18 Ekim Pazartesi Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Sayısal Loto çekiliş sorgulama ekranı! - Haberler
Haberi Paylaş

18 Ekim Pazartesi Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Sayısal Loto çekiliş sorgulama ekranı!

Haberler.com - Haberler | Gündem
18 Ekim Pazartesi Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Sayısal Loto çekiliş sorgulama ekranı!

Çılgın Sayısal Loto için araştırmalar devam ediyor. 18 Ekim Sayısal Loto çekilişi canlı yayında gerçekleşti mi? 18 Ekim 2021 Çılgın Sayısal Loto sonuçları canlı takip sayfası! 18 Ekim Milli Piyango Online Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? Yenilenen Sayısal Loto kuralları neler? Çılgın Sayısal Loto ikramiyesi ne kadar, devretti mi?

Milli Piyango Online 18 Ekim tarihli Çılgın Sayısal Loto sonuçlarının açıklanması bekleniyor. Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuç sorgulama ekranı araştırılırken, yapılan çekilişte kazanan kim merak ediliyor. Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye ne kadar? İşte, 18 Ekim 2021 Çılgın Sayısal Loto sonuçları canlı takip sayfası! İşte detaylar haberimizde...

18 EKİM ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI!

18 Ekim Pazartesi Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı.

İşte rakamlar:23, 26, 34, 44, 46, 56 ve Joker 49

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 18 Ekim Pazartesi Çılgın Sayısal Loto sonuçlarına nereden bakılır? Sayısal Loto çekiliş sorgulama ekranı!

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto, 1'den 90'a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmaya dayalı oyundur. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilinmesi durumunda farklı miktarda ikramiye kazanmak mümkün. Çılgın Sayısal oynamak için, www.millipiyangonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurulabiliyor. Ayrıca Milli Piyango satış bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak da oynanabilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir.

Joker sayısı olarak çekilen 6 sayıdan sonra 1 sayı çekilir. Bu sayı kenara koyulur ve bir sonraki çekilişe dahil edilmez. Oynanan her kolon sadece 3 TL'dir. 18 yaşından büyük olan herkes Çılgın Sayısal Loto oynayabilir. Kazanma oranı ise oynadığın kolon ve bilinen numara adedine göre değişir: Birinci kategori olan "6 bilen", kazanan kombinasyonun 6 rakamının tamamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. 6 bilenler büyük ikramiyeyi kazanır.

İkinci kategori olan "5+1 bilen", kazanan kombinasyonun 5 rakamının doğru tahmin edildiği ve 6'ıncı rakamın "Joker" rakamına eşit olduğu kombinasyonlardır. Üçüncü kategori olan "5 bilen", kazanan kombinasyonun 5 rakamının doğru tahmin edildiği ancak 6'ıncı rakamın "Joker" rakamından farklı olduğu kombinasyonlardır. Dördüncü kategori olan "4 bilen", kazanan kombinasyonun 4 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyondur.

Beşinci kategori olan "3 bilen", kazanan kombinasyonun 3 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. Altıncı kategori olan "2 bilen", kazanan kombinasyonun 2 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. Kuponları kendiniz doldurabildiğiniz gibi önceden oynanmış hazır bilet satın alabilir veya "Sen Seç" ile terminalden rastgele rakam seçebilirsiniz.

Haberler.com - Gündem

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title