Genç Alışveriş Canavarları

Genç Alışveriş Canavarları

Henüz 20'inci yaşlarına bile basmadan milyon dolarlık servetlere sahip olan genç yıldızlar, kazandıklarını akıl almaz şekilde alışverişe harcıyor!.

Genç Alışveriş Canavarları

JUSTIN BIEBER

GENÇLERİN sevgilisi Justin Bieber (17), giyimine ve elektronik eşyalara binlerce dolar harcıyor. Bieber, son olarak kendisine en sevdiği çizgi film olan 'Family Guy'ın ana kahramanı 'Stewie'nin şeklinde bir kolye süsü aldı. Pırlanta ve yakuttan yapılan kolyeye tam 25 bin dolar verdi!

MILEY CYRUS

18 yaşındaki Miley Cyrus, sadece kısa süreler kaldığı evlere milyonlarca dolar harcıyor. Cyrus, son olarak 3.9 milyon dolara kendisine Los Angeles'tan bir malikane satın aldı!

TAYLOR LAUTNER

TWILIGHT' serisiyle üne kavuşan Taylor Lautner (19) her geçen gün artan bir servete sahip. Durum böyle olunca da genç oyuncu kendisine ilk olarak 200 bin dolara Mercedes SLS AMG almaktan geri kalmadı!

NICK JONAS

HENÜZ ailesiyle yaşayan 'Jonas Brothers' isimli grubun üyesi Nick Jonas, yine de kendisine arada sırada kalacağı bir ev satın aldı. 18 yaşındaki Jonas, New York'taki çatı katı daire için 5 milyon dolar harcadı.

Sabah : http://www.sabah.com.tr