Demokrat Parti Haberleri

Demokrat Parti haber, Demokrat Parti son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Demokrat Parti 24.3.2020
ABD'deki Demokrat Senatörlerden "teşvik paketine" engel
Günlerdir Cumhuriyetçi ve Demokrat Parti arasında müzakere edilen ve genel kurulda oylamaya sunulabilmesi için en az 60 senatörün desteğini alması gereken tasarı, 49 evet oyu alabildi.
Demokrat Parti 19.3.2020
TBMM Genel Kurulu
Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, Kovid-19 salgınıyla ilgili tetkik sayılarının yeterli olup olmadığının herkesçe sorulduğunu dile getirdi.
Demokrat Parti 19.3.2020
Trump'ın seçim hesaplarına virüs darbesi
ABD Başkanı Donald Trump 3 Kasım 2020'de gerçekleştirilecek ABD başkanlık seçimlerine emin adımlarla ilerliyordu. Cumhuriyetçi Parti içindeki tartışılmaz konumu, azil süreci gibi badireleri kazasız atlatması, Demokrat Parti'nin başkan adayını belirlemede yaşadığı çalkantılı süreç ve ABD ekonomisinin gösterdiği başarılı performans gibi faktörler bunda etkili olmuştu.
Demokrat Parti 19.3.2020
ABD'de Demokrat başkan aday adaylarından Sanders, seçim kampanyasını gözden geçirecek
Demokrat Parti, Joe Biden ve Bernie Sanders arasında süren yarışta, ABD Başkanı Donald Trump'a karşı kendi başkan adayını temmuz ayında yapacağı parti kongresinde belirleyecek.
Demokrat Parti 18.3.2020
ABD'de Demokratların başkanlık yarışında Biden'ın zafer gecesi
Demokrat Parti, Cumhuriyetçilerin başkan adayı Trump'a karşı kendi başkan adaylarını temmuz ayında yapacakları parti kongresinde resmen ilan edecek.
Demokrat Parti 17.3.2020
KKTC'de cumhurbaşkanlığı seçiminin ertelenmesi için Meclis'e yetki
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) cumhurbaşkanlığı seçimi 6 ay süreyle erteleniyor. Cumhurbaşkanlığı binasında Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'nın başkanlığında ve Mecliste temsil edilen partilerin başkan ve temsilcilerinin ortak talebi üzerine korona virüsü ve yaklaşan cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ertelenmesi gündemiyle toplantı gerçekleştirildi. Toplantıya, Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay, Ulusal Birlik Partisi (UBP) Genel Başkanı ve Başbakan Ersin Tatar, Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Narin Ferdi Şefik, ana muhalefet Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Genel Başkanı Tufan Erhürman, Başbakan Yardımcısı Kudret Özersay, Başsavcı Behiç Öztürk, Halkın Partisi (HP) Genel Başkanı Yenal Senin, Toplumcu Demokrasi Partisi (TDP) Cemal Özyiğit, Demokrat Parti (DP) Lefkoşa Milletvekili Serdar Denktaş ve Yeniden Doğuş Partisi (YDP) Genel Başkanı Erhan Arıklı katıldı.
Demokrat Parti 17.3.2020
ABD'de Ohio eyaletindeki Demokrat Parti ön seçimine Kovid-19 ertelemesi
ABD'de, Demokrat Partinin 2020 Başkanlık Seçimlerindeki adayını belirlemek üzere Ohio eyaletinde yapacağı ön seçim, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının yarattığı endişe nedeniyle ertelendi.
Demokrat Parti 16.3.2020
KKTC'de cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ertelenmesinde partiler anlaştı
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Başbakanı Ersin Tatar ile Başbakan Yardımcısı Kudret Özersay, Nisan ayında yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimlerinin korona virüsü tehlikesi nedeniyle ertelenmesinin gündeme gelmesiyle Meclisteki siyasi parti liderleriyle bir araya geldi. KKTC Başbakanlık binasında gerçekleştirilen toplantıya Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Genel Başkanı Tufan Erhürman, Halkın Partisi Genel Başkanı Yenal Senin, Toplumcu Demokrasi Partisi (TDP) Genel Başkanı Cemal Özyiğit, Demokrat Parti (DP) Milletvekili Serdar Denktaş ve Yeniden Doğuş Partisi (YDP) Genel Başkanı Erhan Arıklı katıldı.
Demokrat Parti 16.3.2020
KKTC Başbakanı Tatar: "Cumhurbaşkanlığı seçiminin ertelenmesi noktasında görüş birliğine varıldı"
Söz konusu toplantıya Tatar'ın yanı sıra Başbakan Yardımcısı, Dışişleri Bakanı ve Bağımsız Cumhurbaşkanı Adayı Kudret Özersay, Cumhuriyetçi Türk Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Tufan Erhürman, Yeniden Doğuş Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Erhan Arıklı, Halkın Partisi Genel Başkanı Yenal Senin, Toplumcu Demokrasi Partisi Genel Başkanı Cemal Özyiğit ve Demokrat Parti Lefkoşa Milletvekili Serdar Denktaş katıldı.
Demokrat Parti 16.3.2020
Dünya liderleri koronavirüs endişesiyle alternatif selamlaşmaya yöneldi
ABD'de Demokrat Parti'nin 2020 Başkanlık Seçimleri'ndeki adayını belirlemek üzere yürütülen ön seçimi önde götüren iki aday Joe Biden ve Bernie Sanders dün gece CNN ve Univision televizyonlarının ortak yayınında tokalaşmak yerine dirseklerini birbirine değdirerek selamlaştı.
Demokrat Parti 16.3.2020
ABD seçimleri: Demokrat Parti'de müesses nizam gücünü kanıtladı
ABD seçimlerine yaklaşık 8 aylık bir süre kalmasına karşın, dünyayı saran koronavirüs salgınından dolayı normalde gündemin en önemli maddelerinden biri olması beklenen kampanya süreci oldukça sessiz ve hatta son günlerde tamamıyla durgun bir görünüm arz ediyor.
Demokrat Parti 16.3.2020
ABD'de Demokrat aday adayı Sanders BAE yönetimi için "diktatörlük" ifadesini kullandı Açıklaması
ABD'de Demokrat Parti'nin başkan adayı olmak için yarışan Vermont Senatörü Bernie Sanders, dün gece katıldığı televizyon tartışmasında Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) yönetimi için "diktatörlük" ifadesini kullandı.
Demokrat Parti 16.3.2020
İtalya'da koronavirüs travması
Milano Belediye Başkanı Giuseppe Sala, İtalyanların meşhur hafife alma tavrı ve pozitif yaklaşımına güvenerek, ısrarla #Milanononsiferma (Milano durmaz) kampanyasına devam etti. Aynı partiye (Partito Democratico [Demokrat Parti]) mensup ulusal lider Nicola Zingaretti ise toplantılarına ve Milano'da miting düzenleyerek kameralar karşısındaki olağan hayatına devam etti.
Demokrat Parti: 10 yıl önce bugün neler oldu ?Demokrat Parti 16.3.2020
Demokrat Parti: Otomobilin çarptığı yaya öldüDemokrat Parti 15.3.2020
Demokrat Parti 15.3.2020
İzmir'de otomobilin çarptığı kişi öldü
İzmir'in Bornova ilçesinde otomobilin çarptığı kişi, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
Demokrat Parti: Bilecik'te trafik kazası, 1 yaralıDemokrat Parti 14.3.2020
Demokrat Parti 11.3.2020
Bu araçtan sağ kurtuldular
Bu araçtan sağ kurtuldular -Kazada 5 kişi yaralandı Aksaray'da iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 5 kişi yaralandı.
Demokrat Parti 11.3.2020
ABD'de Demokratların başkanlık yarışında Biden, Sanders'la arayı açıyor
Demokrat Parti, Cumhuriyetçilerin başkan adayı Trump'a karşı kendi başkan adaylarını temmuzda yapacakları parti kongresinde resmen ilan edecek.
Demokrat Parti: Aksaray'da trafik kazası: 5 yaralıDemokrat Parti 11.3.2020
Demokrat Parti 11.3.2020
ABD Başkanlık Seçimleri: Demokrat Parti'de Joe Biden, Bernie Sanders'la farkı açıyor
3 Kasım'da yapılacak Başkanlık Seçimleri öncesi Salı günü altı eyalette yapılan ön seçimlerde ilk sonuçlar, Demokrat Parti'nin başkan adaylığı yarışında eski Başkan Yardımcısı Joe Biden'ın Vermont Senatörü Bernie Sanders'a üstünlük sağladığını gösteriyor.
Demokrat Parti 11.3.2020
ABD'de korona virüsü nedeniyle ölenlerin sayısı 29'a yükseldi
Demokrat Parti başkan adayları Bernie Sanders ve Joe Biden korona virüsünün ülkede yayılması üzerine bu hafta yapacakları mitingleri iptal etti.
Demokrat Parti 9.3.2020
DSP Genel Başkanı Aksakal, KKTC'de ziyaretlerde bulundu
Demokrat Parti (DP) Genel Merkezi'ni ziyaret eden Aksakal, burada DP Lefkoşa Milletvekili Serdar Denktaş ile görüştü.
Demokrat Parti 7.3.2020
ABD Başkanlık Seçimleri: Joe Biden, Donald Trump'ın rakibi olursa başkan seçilebilir mi?
Eski başkan yardımcısı Joe Biden, 3 Kasım'da yapılacak başkanlık seçimleri öncesi Demokrat Parti'nin başkan adaylığı yarışında ilk kez delege sayısında Vermont Senatörü Bernie Sanders'i geçti.
Demokrat Parti 7.3.2020
İtalya'da 54 yaşındaki Demokrat Parti'li Nicola Zingaretti, korona virüsüne yakalandığını açıkladı.
İtalya'da 54 yaşındaki Demokrat Parti'li Nicola Zingaretti, korona virüsüne yakalandığını açıkladı.
Şu an buradasınız: Demokrat Parti Haberleri | Demokrat Parti Haber - Haberler - Sayfa 9 - Demokrat Parti haberleri, son dakika demokrat parti haber ve gelişmeleri burada. Kılıçdaroğlu'ndan siyasi parti liderlerine Kovid-19 mektubu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 12.8.2020 10:43:28. #1.15#
title