DEFNE SAMYELİ HABERLERİ

Defne Samyeli haber, Defne Samyeli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Defne Samyeli - 9.10.2018
Arif V 216 Yapmışlar Ama Nasıl?" Belgeselinin Basın Toplantısı Yapıldı
Vodafone RED desteğiyle, Vodafone TV'de gösterilecek "Arif V 216" sinema filminin öz hazırlık sürecini anlatan, "Yapmışlar Ama Nasıl?" belgeselinin basın toplantısına, Cem Yılmaz, oyuncu Ozan Güven, oyuncu Zafer Algöz, Defne Samyeli gibi isimler katıldı.
Defne Samyeli - 5.10.2018
Dha Yurt Bülteni 20
CEM YILMAZ'IN ESKİ EŞİ VE SEVGİLİSİ DE KIRMIZI HALIDAN GEÇTİ Kırmızı halıda kıyafetleriyle göze çarpan ünlü isimlerin yanı sıra bazı davetliler sempatik tavırlarıyla dikkatleri üzerine çekti. Geceye sevgilisi Defne Samyeli ve oyuncu Ozan Güven'le birlikte gelen Cem Yılmaz, "Çok teşekkür ederim.
Defne Samyeli - 5.10.2018
Kırmızı Halıda Şıklık Yarışı 1
CEM YILMAZ'IN ESKİ EŞİ VE SEVGİLİSİ DE KIRMIZI HALIDAN GEÇTİ Kırmızı halıda kıyafetleriyle göze çarpan ünlü isimlerin yanı sıra bazı davetliler sempatik tavırlarıyla dikkatleri üzerine çekti. Geceye sevgilisi Defne Samyeli ve oyuncu Ozan Güven'le birlikte gelen Cem Yılmaz, "Çok teşekkür ederim.
Defne Samyeli - 5.10.2018
Yıldızlar"Dan Antalya'da Kırmızı Halı Geçişi
Kazanan Antalya ve Türkiye Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel de festival sonunda kazananın her zamanki gibi Antalya ve Türkiye olduğunu ifade ederek, şu değerlendirmede bulundu: "On binlerce izleyiciye Türkiye ve dünya sinemasının önemli filmleri ulaştı. Altı kilometrelik açılış kortejinde binlerce Antalyalı sanatçılara eşlik etti. Gelen çok önemli yönetmen ve sanatçılar var. Bu konuklarımız döndüklerinde ülkelerinde fahri turizm elçimiz gibi ülkemize katkı sağlıyorlar. Festivalimizin sanatsal kalitesi her geçen yıl daha da yükseliyor." Sinema sanatçısı Fadik Sevin Atasoy, bu sene festivalin forum bölümüyle ilgili de mesai harcadığını aktardı. Forumda gelecek sene çekilecek filmlerin neler olduğunu öğrenebildiklerini belirten Atasoy, "Forumda Türk sineması adına neler olduğu ve olacağının da bilgi sahibi olduk. Çok güzel bir festival geçti, herkesi kutluyorum. İyi olan kazansın." ifadelerini kullandı. Sanatçı Oktay Kaynarca, "İnşallah festivalin 155'i senesi de olur. Film festivallerini önemsiyorum. Özellikle buradaki enerji ve insanların bir araya gelmesi sinema sektörü adına çok değerli şeyler ortaya çıkartıyor. Önümüzdeki yıl buraya başka bir işle gelme duygusu ve düşüncesi bile çok güzel." dedi. Festivalde ödül vermenin kendisi için bir ritüel haline geldiğini iade eden sinema sanatçısı Nebahat Çehre, festival kapanışında ödül vereceği için mutlu olduğunu dile getirdi. Geceye Defne Samyeli ve Ozan Güven ile gelen Cem Yılmaz da "Çok teşekkürler, çok mutluyum.
Defne Samyeli - 4.10.2018
Komedi Filmlerinin Kalitesinden O Kadar Memnun Değilim"
Antalya Kültür Merkezi Aspendos Salonu'ndaki gösterimin ardından, yazar Yekta Koparan'ın moderatörlüğünde, Cem Yılmaz ve yönetmen Ömer Vargı söyleşiye katıldı. Eski spiker ve Türkiye güzeli Defne Samyeli ile bazı sanatçılar da programı izledi.
Defne Samyeli - 1.10.2018
30 Ekim 2018 Haberleri
30 Ekim 2018 Manşet Haberleri.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Defne Samyeli Haberleri | Defne Samyeli Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Defne Samyeli haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Defne Samyeli kimdir, hayatı ve biyografisi. Defne Samyeli, Cem Yılmaz'ın ailesiyle ilk kez görüntülendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 10:57:11. #1.15#
title