Bursaspor-galatasaray Maçından Notlar

Ligin Son Haftasında Kendi Sahasında Galatasaray ile Karşılaşan Bursaspor'da Taraftarlar Takımlarını Yalnız Bırakmadı. Maçın Cuma Günü Oynanmasına Rağmen Bursaspor Taraftarları, Tribünleri Doldurdu. Misafir Takım Taraftarları, Kendilerine Ayrılan Bölümde "Canaydın Gittiğin Gün Gözümüz Aydın" Yazılı Pankart Açtılar.

Bursaspor-galatasaray Maçından Notlar

Ligin son haftasında kendi sahasında Galatasaray ile karşılaşan Bursaspor'da taraftarlar takımlarını yalnız bırakmadı. Maçın Cuma günü oynanmasına rağmen Bursaspor taraftarları, tribünleri doldurdu. Misafir takım taraftarları, kendilerine ayrılan bölümde "Canaydın gittiğin gün gözümüz aydın" yazılı pankart açtılar.


Bursa Emniyet Müdürlüğü, ligin son haftasındaki maç için yoğun güvenlik önlemi aldı. Seyirciler 3 aşamalı kontrolün ardından içeri alınırken, alkollü ve cezalı seyircilerin içeri girmesine izin verilmedi. Bin 500 polisin görev yaptığı karşılaşmada 170 basın mensubu da akreditasyon yaptırdı. Her iki takımın taraftarları da sahaya çıkmalarıyla birlikte futbolcularını alkışladı. Bir grup Galatasaray taraftarı 'Canaydın istifa" sloganları atıp, "Canaydın gittiğin gün gözümüz aydın" yazılı pankart açtılar.


Yeşil beyazlı taraftarlar, terör örgütü aleyhine de slogan attılar.


(UU-İHS-İY-NÇ-S)

Kaynak: İHA