Bayan Basketçilere İmza İzdihamı

Ted Kayseri Koleji Bayan Basketbol Takımının Ahmet Baldöktü İlköğretim Okulu'na, Basketbolu Sevdirmek İçin Yaptığı Ziyarette Oyuncular İmza İsteyen Öğrencilerin İzdihamına Uğradı. İzdiham Nedeniyle Ayakta Zor Durabilen Basketbolcular, Yorulana Kadar İmza Dağıttı.

Bayan Basketçilere İmza İzdihamı

TED Kayseri Koleji Bayan Basketbol takımının Ahmet Baldöktü İlköğretim Okulu`na, basketbolu sevdirmek için yaptığı ziyarette oyuncular imza isteyen öğrencilerin izdihamına uğradı. İzdiham nedeniyle ayakta zor durabilen basketbolcular, yorulana kadar imza dağıttı.

Çocuklara basketbolu sevdirmek ve spor ile iç içe olmalarını sağlamak için, okulları dolaşan TED Kayseri Koleji Bayan Basketbol takımı antrenörü Ömer Petorak ve oyuncular, Ahmet Baldöktü İlköğretim Okulu`na geldi. Okul bahçesinde çocuklarla sohbetin ardından öğrenciler oyunculara hücum ederek, imza almak istedi. Birbirlerini itekleyen öğrencilerin arasında kalarak ezilme tehlikesi atlatan oyuncular, imza dağıtmakta zorlandı. Öğrenciler, en çok takımının siyahi oyuncusu Jennifer`den imza aldı.