Adana: Adana'da Derbi Sevinci Kana Bulandı

Adana: Adana'da Derbi Sevinci Kana Bulandı

Adana'da 2 Kişi, Derbi Maçta Fenerbahçe'nin Galatasaray'ı Yenmesinin Ardından Sevinç Gösterisi Yaptığı Belirtilen Şahıs veya Şahısların Havaya Ateş Açması Sonucu Yaralandı.

Adana: Adana'da Derbi Sevinci Kana Bulandı

Adana'da 2 kişi, derbi maçta Fenerbahçe'nin Galatasaray'ı yenmesinin ardından sevinç gösterisi yaptığı belirtilen şahıs veya şahısların havaya ateş açması sonucu yaralandı.

Alınan bilgiye göre olay, Dumlupınar Mahallesi 9. Sokak'ta meydana geldi. Aynı mahallede yaşayan Ahmet Sever (37) ile Hüseyin Haydaroğlu (17), maganda kurşununun hedefi oldu. Sever ile Haydaroğlu, derbi maç sonrası bir araç içinden havaya ateş açtığı belirtilen kimliği belirsiz şahıs veya şahıslar tarafından yaralandı. Dükkanının önünde iken kurşunun hedefi olan Ahmet Sever kolundan yaralanırken, arkadaşları ile derbi maçı sonrası halı sahada maç yapmaya gittiği belirtilen 5 Ocak Lisesi öğrencisi Hüseyin Haydaroğlu da ayağına isabet eden kurşunla yaralandı. Ambulans ile Adana Numune Hastanesi'ne kaldırılan yaralılar hemen tedavi altına alındı. Olayı duyan yaralı yakınları hastaneye akın ederken, havaya ateş açtığı tahmin edilen şahısları yakalamak için çalışma başlatıldı.