Tokatspor, Sezon Açılışında Sivasspor ile Hazırlık Maçı Yaptı

Tff 3. Lig Takımlarından Tokatspor, Sezon Açılışında Turkcell Süper Ligi Takımlarından Sivasspor ile Hazırlık Maçı Yaptı. Sivasspor, Maçtan Cvetkov, Mohammed Ali ve Balili'nin Attığı Gollerle 3-0 Galip Ayrıldı.

Tokatspor, Sezon Açılışında Sivasspor ile Hazırlık Maçı Yaptı

TFF 3. Lig takımlarından Tokatspor, sezon açılışında Turkcell Süper Ligi takımlarından Sivasspor ile hazırlık maçı yaptı. Sivasspor, maçtan Cvetkov, Mohammed Ali ve Balili'nin attığı gollerle 3-0 galip ayrıldı.

Tokat Gaziosmanpaşa Stadı'nda yapılan sezon açılışına Tokat Valisi Dr. Recai Akyel, Sivas Valisi Veysel Dalmaz, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Yusuf Kaya, Tokat Belediye Başkanı Doç. Dr. Adnan Çiçek, Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Odyakmaz, Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun ile çok sayıda taraftar katıldı. Sezon açılışında yapılan konuşmaların ardından dua okunarak kurban kesildi. Sivasspor, Cvetkov, Mohammed Ali ve Balili'nin attığı gollerle sahadan 3-0 galip

ayrıldı.

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, maç sonrası yaptığı açıklamada, Trabzonspor-Sivasspor maçı sonrası Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) verdiği kararla ilgili olarak mantıklı bir açıklama beklediklerini ifade ederek, "Bu hatadan bir an önce dönüleceğini anlatmak lazım. Kim ne anlatırsa anlatsın bana kimse doğrusunu anlatamaz da; ben gerekli şeyleri söylemeye kalkarsam, ok bir kere yaydan çıkarsa geri gelmez. O yüzden benim dışımda olan işler. O yüzden karışmıyorum" dedi.

(Nİ-İY-CC-S)

Kaynak: İHA