Kızı Taciz Edilince Kurşun Yağdıran Baba, Çocuk Tacizcisi Çıktı

Kızı Taciz Edilince Kurşun Yağdıran Baba, Çocuk Tacizcisi Çıktı

Bayrampaşa sebze halinde kızı taciz edildiği için bir iş yerine kurşun yağdırarak 1 kişiyi öldüren, 15 yaşındaki bir çocuğu da yaralayan saldırgan, çocuk tacizcisi çıktı

İstanbul Bayrampaşa'daki sebze-meyve halinde bir iş yerine kurşun yağdırarak 1 kişiyi öldüren, 15 yaşındaki bir çocuğu da yaralayan saldırgan, Siirt'te yakalandı. Saldırıyı, kızının mesajla taciz edildiği için gerçekleştirdiğini ileri süren şahsın "çocuğa istismar" ve 3 ayrı suçtan kaydı olduğu öğrenildi. İş yerine yapılan saldırı ise güvenlik kameralarına yansıdı.

KIZINI TACİZ ETTİĞİNİ SÖYLEYİP DARP ETTİ

Olay, 7 Haziran'da Bayrampaşa Sebze Meyve Hali'nde yaşandı. İddiaya göre, Hamit E. kendisi gibi esnaf olan Nusret Alanç'ın (42) iş yerine gitti. Hamit E., Alanç'ın yanında çalışan Ferdi Ç.'yi kızını mesajla taciz ettiğini söyleyerek darp etti. Araya giren iş yeri sahibi Alanç, Ferdi Ç.'nin dayak yemesini engelledi.

ARDINDAN DÜKKANA DÖNÜP KURŞUN YAĞDIRDI

Yaşanan arbedenin ardından dükkanına dönen Hamit E. iki tabanca alarak geri dönüp, Nusret Alanç'ın dükkanına kurşun yağdırdı. Dükkan sahibi Alanç, göğüs kısmına isabet eden kurşunlarla hayatını kaybederken, 15 yaşındaki Ferdi Ç. de yaralandı. Saldırgan ise olay yerinden kaçtı.


SALDIRGAN SİİRT'TE YAKALANDI

İhbar üzerine olay yerine gelen İstanbul Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri kimliği belirlenen şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı. Yapılan çalışmalar sonucunda Siirt'e kaçtığı tespit edilen Hamit E., Siirt polisinin de verdiği destekle yakalanarak Gayrettepe'deki Asayiş Şube Müdürlüğüne getirildi.

"KIZIMI TACİZ EDİYOR" DEDİ, KENDİ ÇOCUK TACİZCİSİ ÇIKTI

Gayrettepe'deki Asayiş Şube Müdürlüğüne getirilen saldırganın "çocuğa istismar" ve 3 ayrı suçtan kaydı olduğu belirlendi. Zanlının emniyetteki ifadesinde, "Cinayeti kızım mesajla taciz edildiği için işledim" dediği öğrenildi. Emniyetteki işlemleri tamamlanan şüpheli sevk edildiği adli makamlarca tutuklandı.

DEHŞET ANLARI GÜVENLİK KAMERASINDA

Yaşanan o dehşet anları da saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, bir kişi elinde iki silahla gelip ateş etmeye başlıyor. Daha sonra da çevrede bulunan vatandaşlar kaçmaya başlıyor. Saldırganın da iki silahla ateş ederek kaçtığı görülüyor.