Dudak Dolgusu Yaptıran Kadın, Hayatının Şokunu Yaşadı

Dudak Dolgusu Yaptıran Kadın, Hayatının Şokunu Yaşadı

İngiltere'de dudak dolgusu yaptıran Billie Roocroft isimli kadın, umduğunu bulamadı. Dudakları şişen ve tanınmaz hale gelen talihsiz kadın, insanları bilinçlendirmek için fotoğraflarını paylaştı.

Dudak dolgusu yaptıktan sonra dudakları şişen ve tanınmaz hale gelen 23 yaşındaki Billie Roocroft, operasyonun ne kadar riskli olduğu konusunda insanları uyarmak fotoğraflarını paylaştı.

"ENDİŞE ETME" DEDİLER AMA...

Billie, gittiği estetik merkezinde dudak dolgusu yaptıktan sonra dudakları şişmeye başladı. Operasyonu gerçekleştiren kişiye durumu anlatan talihsiz kadın, dudaklarının uyuştuğu için şiştiğini ve endişe etmemesi gerektiğini söylendi.

HEMEN DOKTORA GİTMESİNİ İSTEDİ

Ancak durum hiç de umduğu gibi olmadı. Eve gittikten sonra acı çekmeye başlayan Billie, dudaklarının fotoğraflarını çekip operasyonu gerçekleştiren kişiye gönderdi. İlk defa böyle bir durumla karşılaştıklarını belirten karşıdaki kişi, talihsiz kadına hemen doktora gitmesini söyledi.

DUDAKLARI NORMALE DÖNDÜ

Hastaneye gittikten sonra doktorların verdiği ilaçla talihsiz kadının dudakları normale döndü.

İşte genç kadının dolgu yaptırmadan önceki hali;

YORUMLAR (29)

Tüm 29 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.