Bursa'da 100 Kişilik TBMM Türk Sanat Müziği Topluluğu 70 Kişiye Konser Verdi

Bursa'da 100 Kişilik TBMM Türk Sanat Müziği Topluluğu 70 Kişiye Konser Verdi

Bursa'da Düzenlenen Milli Egemenlik Konseri'nde Yaklaşık 100 Kişilik Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Türk Sanat Müziği Topluluğu 70 Kişiye Konser Verdi.

Bursa'da 100 Kişilik TBMM Türk Sanat  Müziği Topluluğu 70 Kişiye Konser Verdi

Bursa'da düzenlenen Milli Egemenlik Konseri'nde yaklaşık 100 kişilik Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Türk Sanat Müziği Topluluğu 70 kişiye konser verdi.

Bursa Tayyare Kültür Merkezi'nde düzenlenen 18. Milli Egemenlik Sempozyumu'nun ardından verilen konserde yaklaşık 100 kişilik TBMM Türk Sanat Müziği Topluluğu'nun konserini TBMM Başkan Vekili Nevzat Pakdil, Vali Şahabettin Harput ile milletvekilleri takip etti. Konserde, 1000 kişilik salonda yalnızca 70 kişi bulunması eleştirilere konu oldu. Konser veren müzik topluluğunun dinleyenlerden çok olması dikkat çekti.

TRT Ankara Radyosu Şef sanatçılarından Vedat Kaplan Yurdakul'un yönetiminde konser gerçekleştirildi. Programı Meclis TV Haber spikerlerinden Erkan Tarhan sundu.

Salonun yeterince doldurulamayışının sebebi olarak; konserin 18. Milli Egemenlik Sempozyumu'nun hemen ardından değil de daha sonra düzenlenmesi ve gerekli tanıtımın yapılamaması gösterildi.