Ahmet Mahmut Ünlü Hastaneye Kaldırıldı - Haberler
Haberi Paylaş

Ahmet Mahmut Ünlü Hastaneye Kaldırıldı

Haberler.Com - Haberler | Güncel
Ahmet Mahmut Ünlü Hastaneye Kaldırıldı

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü dün gece rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Ünlü, tedavisinin ardından taburcu edildi.

Sohbetleriyle ve sivri diliyle bilinen ve kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü dün gece hastaneye kaldırıldı.

Sabah'ın haberine göre Ünlü, uygulanan tedavi sonrasında sabaha karşı taburcu edildi.

HASTALIĞI NE?

Cübbeli Ahmet'in sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamaya göre, enfeksiyona bağlı iltihap yükselmesi nedeniyle hastaneye kaldırılan Ünlü müşahede altına alındı. Dünkü sohbeti de iptal edilen Ahmet Mahmut Ünlü hastaneden taburcu edildi.

Haberler.Com - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (246)
mehmet kaya / almanya:BİŞEY OLMAZ Buna. . içelim sefa edelim. şerefe anam.
Adınızı Yazın:burada hoca hakkında olumsuz yorum yapanların hepsi ya cahillikten, yada, İRAN''IN ŞİA akımının dilinden konuşuyor allah hocaya acil şifalar versin, sizide islah eylesin. . . . .
HAMZA ALBAYRAK:BAZILARI TUTTURMUŞ UYDURMA HADİSLER LE KENDİNİ YOLUNU NDAİM ETMEYE ÇELIŞIYOR. MADEM OKADAR KOLAY BU İŞLER SENDE YAPSANA AMA SEN YAPAMAZSIN ÇÜNKÜ GÜCÜN YETMEZ ÇOK DÜRÜSTSÜN İNSANLARI KANDIRARAK NEREYE VARACAKSIN. SONRA KENDİNE DÖNDE BİR BAK KAÇ KİŞİYE ALLAH YOLUNDA SEBEP OLDUM DİYE GÖRECEĞİN ŞEYİ BEN SÖYLEYEYİM KOCAMAN BİR HİÇ . İŞTE O HİÇ VE SEN
500
title