17. Manavgat Barış Suyu Kültür Sanat ve Gençlik Festivali
Haberler » Yerel » 17. Manavgat Barış Suyu Kültür Sanat ve Gençlik Festivali - Haberler

17. Manavgat Barış Suyu Kültür Sanat ve Gençlik Festivali

17.Manavgat Barış Suyu Kültür Sanat ve Gençlik Festivali ve Manavgat 3.Motosiklet Festivali, 8-10 Haziran tarihlerinde eşzamanlı olarak gerçekleştirilecek.

17. Manavgat Barış Suyu Kültür Sanat ve Gençlik Festivali

17. Barış Suyu Kültür Sanat ve Gençlik Festivali ve Manavgat 3. Motosiklet Festivali, 8-10 Haziran tarihlerinde eşzamanlı olarak gerçekleştirilecek.

Manavgat Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, bu yıl uluslararası katılımlarla birlikte 200 bin kişiyi ağırlayacak festivaller, 8 Haziran'da klasik arabalar, motosiklet tutkunları ve dev maskotların katılacağı kortejle başlayacak.

Festivalde bu yıl, Sibel Can, Volkan Konak, Edip Akbayram, Zeynep Dizdar, Baha, Erkan ve Akademi Jale sahne alırken, Anadolu Ateşi, Shaolin Rahipleri, Pekin Akrobasi ve Kenya Akrobatları da gösteri sunacak.

Festival kapsamında psikolog Sibel Parlak, iş geliştirme uzmanı Kenan Yüce ve yapı güçlendirme uzmanı Dr. Ramazan Özçelik seminer verecek. Ünlü yazar Buket Uzuner de okurlarıyla buluşarak imza günü gerçekleştirecek.

Manavgat Barış Suyu Kültür Sanat ve Gençlik Festivali kapsamında her gün saat 16.00'dan itibaren stadyumun ön tarafındaki özel alanda çocuklar için aktiviteler düzenlenecek.

- ANTALYA

Kaynak: AA

Manşet

Haberler