Add Darıca Şubesi Açıldı - Haberler
Haberi Paylaş

Add Darıca Şubesi Açıldı

AA - Yerel
Add Darıca Şubesi Açıldı

Atatürkçü Düşünce Derneği (add) Darıca İskele Şubesi, Düzenlenen Törenle Açıldı

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Darıca İskele Şubesi, düzenlenen törenle açıldı. Zincirlikuyu Mahallesi Kaplan Caddesinde hizmete giren derneğin açılışında konuşma yapan ADD Darıca İskele Şube Başkanı Ünal Karahasan, derneğin dinamik ve toplumsal meselelere duyarlı bir duruş sergileyeceğini ifade etti. Karahasan, dernek olarak çeşitli konularda tartışma ve toplantıların yanı sıra bölgenin ve ülkenin önemli meselelerini uzmanlar ışığında irdeleyecek panel ve konferanslar ile değerlendireceklerini belirterek, 'Atatürkçü düşünce ve devrimlerinin çalışkanlığının sözünü veriyoruz' dedi.

Açılışın ardından, açılış etkinlikleri kapsamında bir düğün salonunda Gazeteci ve tarihçi Orhan Koloğlu ile Cumhuriyet Gazetesi yazarı Alev Coşkun'un katılımıyla 'Tarihin Süzgecinde Milli Mücadelemiz' konulu panel düzenlendi.

(İSA-TE-MHD) - KOCAELİ

AA / Yerel

Yerel Haberler

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title