Haberler

KOÇ METALURJİ KAÇ LOT VERDİ? Koç Metalurji borsada ne zaman işlem görecek? KOCMT halka arz sonuçları!

Güncelleme:

KOÇ METALURJİ KAÇ LOT VERDİ? Koç Metalurji borsada ne zaman işlem görecek? KOCMT halka arz sonuçları! Koç Metalurji'nin halka arz süreci tamamlandı ve kaç lot verdiği merak konusu oldu. KOCMT kodu ile borsada işlem görmeye başlayacak olan Koç Metalurji'nin halka arz sonuçları ve işlem görmeye başlama tarihi hakkında detaylar açıklandı.

Koç Metalurji'nin SPK tarafından onaylanan halka arz süreci tamamlandı ve şirket toplamda 125 milyon lot hisse sattı. Bu süreçte, halka arz sonuçları ve bireysel yatırımcılara dağıtılan lot miktarı belirlendi. Halka arzda, hisselerin 105 milyon lotu şirketin sermaye artışı ile, 20 milyon lotu ise ortak Adil Koç tarafından gerçekleştirilecek satışla ilgili oldu. Şimdi, yatırımcılar borsada işlem görmeye başlamasını bekleyecekler. KOÇ METALURJİ KAÇ LOT VERDİ? Koç Metalurji borsada ne zaman işlem görecek? KOCMT halka arz sonuçları!

KOÇ METALURJİ KAÇ LOT VERDİ?

Koç Metalurji A.Ş'nin hisseleri için SPK onayı alındıktan sonra, 9 ve 10 Mayıs tarihlerinde iki gün süresince yatırımcılar talep topladı. Halka arzda paylar, 20,5 TL'den satışa sunuldu ve halka arz edilen 125 milyon TL nominal değeri payların tamamı satıldı.

KOÇ METALURJİ KAÇ LOT VERDİ? Koç Metalurji borsada ne zaman işlem görecek? KOCMT halka arz sonuçları!

Böylece Koç Metalurji'nin toplam halka arz büyüklüğü 2.562.500.000 TL olarak belirlendi. Halka arz sürecinde toplamda 2.634.178 yatırımcıya pay dağıtımı gerçekleştirilirken, bireysel yatırımcılara kişi başına ortalama 34 lot (697 TL) dağıtılmış oldu. Bu bilgiler, Koç Metalurji'nin halka arz sürecinin detaylarını ve yatırımcılara dağıtılan pay miktarını göstermektedir.

KOÇ METALURJİ KAÇ LOT VERDİ? Koç Metalurji borsada ne zaman işlem görecek? KOCMT halka arz sonuçları!

BORSADA NE ZAMAN İŞLEM GÖRECEK?

Koç Metalurji'nin borsa işlem tarihi henüz açıklanmamış olsa da, 16-17 Mayıs tarihlerinde borsada işlem görmesi bekleniyor.

KOÇ METALURJİ KAÇ LOT VERDİ? Koç Metalurji borsada ne zaman işlem görecek? KOCMT halka arz sonuçları!

KOÇ METALURJİ NE İŞ YAPAR?

Koç Metalurji, 1993 yılında çelik sektöründe faaliyet göstermek amacıyla kuruldu. Şirketin Payas Organize Sanayi Bölgesi'nde 1994 yılında kurulan haddehanesi, yıllık 500 bin ton inşaat demiri üretim kapasitesine sahiptir. Ayrıca, şirketin Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulu çelikhane tesisi ise yıllık 1,2 milyon tonluk üretim kapasitesine sahiptir. Koç Metalurji A.Ş, iç piyasa ve uluslararası çelik piyasasında istikrarlı bir büyüme sergilemektedir. Bu tesisler aracılığıyla şirket, yüksek kaliteli çelik ürünleriyle müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamakta ve sektörde önemli bir konumda yer almaktadır.

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Halka Arz Borsa Gündem Finans Ekonomi Haberler

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Duyunca şok olacaksınız! İşte Arda Güler'in yeni adresi

Duyunca şok olacaksınız! İşte Arda Güler'in yeni adresi

Bakmadan Geçme

Bugün BORSA açık mı? 20 Haziran Perşembe BORSA kapalı mı, açık mı? Borsa İstanbul kaçta açılıyor? Bugün PTT açık mı? 20 Haziran Perşembe PTT kapalı mı, açık mı? Bugün sağlık ocakları açık mı? 20 Haziran Perşembe sağlık ocakları kapalı mı, açık mı? Bugün resmi tatil mi? 20 Haziran Perşembe resmi tatil mi, değil mi? Bugün devlet daireleri ve kamu kurumları açık mı? EURO 2024 F Grubu Puan Durumu! F Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 F Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 E Grubu Puan Durumu! E Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 E Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 D Grubu Puan Durumu! D Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 D Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? 20 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 20 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 20 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri!
'Cumhur İttifakı'ndan ayrılacaksa Türkiye İttifakı'na gelebilir' diyen Özel'in saydığı konular Bahçeli'yi kızdıracak

"Cumhur İttifakı'ndan ayrılacaksa Türkiye İttifakı'na gelebilir" diyen Özel'in saydığı konular Bahçeli'yi kızdıracak

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title