Sneijder'ın Eşinden Real'e Gözdağı

Galatasaraylı ünlü futbolcu Wesley Sneijder'ın eşi, Real karşısında Galatasaray'a çok güveniyor.

Sneijder'ın Eşinden Real'e Gözdağı

Galatasaraylı ünlü futbolcu Wesley Sneijder'ın eşi Yolanthe Cabau Türkiye'de ilk kez podyuma çıktı. Cengiz Abazoğlu'nun hazırladığı defileyle moda severlerle buluşan Yolanthe Cabau, "Real Madrid'i mahvedeceğiz, sahadan sileceğiz" dedi.

Mercedes-Benz Fashion Week kapsamında 'adL+Cengiz Abazoğlu' "Black is Black" defilesiyle moda severlerin karşısına çıktı. Çağla Şikel, Özge Ulusoy, Wilma Elles, Didem Soyan, Merve Büyüksaraç, Ebru Öztürk, Merve Boluğur ve Yolenthe Cabau'nın aralarında bulunduğu birçok manken podyuma çıktı. Moda severlerin yoğun ilgi gösterdiği defileye çok sayıda gazeteci de katıldı.

"PODYUMA ÇIKMAKTAN ONUR DUYDUM"
Defile sonrasında basın mensuplarının karşısına çıkan Cengiz Abazoğlu, Merve Boluğur ve Yolenthe Cabau merak edilen soruları cevapladı. Bir basın mensubunun defile hakkında soru sorması üzerine Yolenthe Cabau, "Gerçekten bayıldım. Cengiz Bey'in yaptığı her şey çok güzel. Bu giysilerin içinde olmak benim çok güzel bir duygu. Türkiye'de podyuma çıktığım için de büyük bir onur duyuyorum" dedi.

REAL'İ SAHADAN SİLECEĞİZ

Galatasaray-Real Madrid eşleşmesini de değerlendiren Cabau, "Bu eşleşmeden dolayı çok mutlu oldum. Galatasaray, Real Madrid'den kat kat daha üstün. Real Madrid'in k.çına tekmeyi basacağız. Real Madrid'i mahvedeceğiz, sahadan sileceğiz" şeklinde konuştu.

Kaynak: İHA