Samsun: Samsun'da Konut Teslimi

Samsun: Samsun'da Konut Teslimi

Samsun'un Canik Belediyesi Denetiminde, S.s. Yeni Samsun Yapı Kooperatifi Tarafından Yapılan 612 Konuttan Oluşan Toplu Konutların 48 Dairesinin Anahtar Teslimi Yapıldı.

Samsun: Samsun'da Konut Teslimi

Samsun'un Canik Belediyesi denetiminde, S.S. Yeni Samsun Yapı Kooperatifi tarafından yapılan 612 konuttan oluşan toplu konutların 48 dairesinin anahtar teslimi yapıldı.

Canik Belediyesi Sosyal Tesisleri'nde yapılan anahtar teslimi törenine Canik Belediyesi ve S.S. Yeni Samsun Yapı Kooperatifi Başkanı Osman Genç ile üyeler katıldı. 48 daireden oluşan K Blok'un anahtar teslimi, Başkan Osman Genç tarafından yapıldı. L Blok'un ise Aralık ayında teslim edileceğini dile getiren Başkanı Osman Genç, yapılan toplu konutlar ile beldenin görünümünün değiştiğini ve bir çok kooperatifin de kurulamasına sebep olduğunu kaydetti. Başkan Genç, "2004 Yılında temelini attığımız S.S. Yeni Samsun Yapı Kooperatifimiz ilk meyvesini verdi ve üyelerimize bayram hediyesi olarak dağıttık. Üyelerimizin mutluluğu, bizim mutluluğumuzdur. Bu bilinç içerisinde çalışarak L Blok'un da üyelerine anahtarlarını Aralık ayında teslim edeceğiz" dedi.

Daha sonra S.S. Yeni Samsun Yapı Kooperatifi üyeleri, dairelerini gezdi.

Kaynak: İHA