Ankaragücü - Rizespor maç sonu ne oldu? İşte yaşanan olaylar!
Ankaragücü ve Rizespor arasında oynanan karşılaşma olaylı bitti. Maçın bitiş düdüğünü çalan Hakem Halil Umut Meler'e Ankaragücü Başkanı Faruk Koca tarafından yumruk atıldı. İşte olay yerinden görüntüler...
Ankaragücü - Rizespor maç sonu ne oldu? Ankaragücü ve Rizespor arasında oynanan karşılaşma olaylı bitti. Maçın bitiş düdüğünü çalan Hakem Halil Umut Meler'e Ankaragücü Başkanı Faruk Koca tarafından yumruk atıldı. İşte olay yerinden görüntüler haberimizde...
ANKARAGÜCÜ - RİZESPOR MAÇINDA NE OLDU?
Ankaragücü Başkanı Faruk Koca, iki kırmızı kartın çıktığı 1-1 biten Rizespor maçının ardından sahaya girerek Hakem Halil Umut Meler'e yumruk attı. Başkan Koca, yumruk darbesi sonrası yere düşen Meler'e tekme darbeleri de vurdu. O anlar anbean kameralara yansırken, Meler'in sol gözü morardı.
ÖNCE YUMRUK SONRA TEKMELER SAVURDU
Mücadelenin bitiş düdüğü ile birlikte sahaya giren Ankaragücü Başkanı Faruk Koca, maçın hakemi Halil Umut Meler'e yumruk attı. Yumruk darbesiyle birlikte Meler yere yığılırken Başkan Koca, tekme atarak Meler'e saldırmaya devam etti.
HAKEMLER ÇEVİK KUVVETLERİN DESTEĞİYLE SAHADAN ÇIKARTILDI
Güvenlik güçleri sahaya girerek olayı kontrol altına aldı. Hakem Halil Umut Meler ve yardımcıları, çevik kuvvet ekiplerinin desteğiyle sahadan çıkartıldı.
![](https://foto.haberler.com/haber/2023/12/11/ankaragucu-rizespor-mac-sonu-ne-oldu-iste-16618569_6593_amp.jpg)