Haberi Paylaş

2023 Tüketici Elektroniği Fuarı Bu Hafta Las Vegas'ta Başlıyor

Güncel Haberler

Dünyanın önde gelen teknoloji fuarı 2023 Tüketici Elektroniği Fuarı (CES), bu hafta ABD'nin Las Vegas kentinde başlıyor.

Dünyanın önde gelen teknoloji fuarı 2023 Tüketici Elektroniği Fuarı (CES), bu hafta ABD'nin Las Vegas kentinde başlıyor.

CES'in organizatörü Consumer Technology Association'na (CTA) göre, 5-8 Ocak tarihlerinde düzenlenecek fuara 170 ülke ve bölgeden 3.100'ün üzerinde firma katılıyor.

Katılımcılar küresel markaların yeni teknolojilerini deneyimleyecek, düşünce liderlerinden teknolojinin geleceğini dinleyecek ve diğer katılımcılarla yüz yüze işbirliği yapacak.

Fuarda aralarında sürdürülebilirlik, ulaşım ve hareketlilik, dijital sağlık ve metaverse gibi çeşitli alanlardaki yeniliklerin dünyanın en büyük zorluklarına nasıl çözüm bulduğu vurgulanacak.

CTA'ya göre, CES 2023 fuar alanında, yaklaşık 1.000 yeni sergi sahibi ve teknolojinin geleceğini gözler önüne seren CES 2023 Yenilik Ödülü ile onurlandırılacakların listesi yer alacak.

Xinhua Haber Ajansı muhabirleri Las Vegas'tan bildiriyor. (XHTV)

Kaynak: Xinhua / Güncel

Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title