Aşk Mantık İntikam 13. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Aşk Mantık İntikam 12. bölüm full HD izleme linki var mı? Aşk Mantık İntikam yeni bölüm! - Haberler
Haberi Paylaş

Aşk Mantık İntikam 13. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Aşk Mantık İntikam 12. bölüm full HD izleme linki var mı? Aşk Mantık İntikam yeni bölüm!

Aşk Mantık İntikam 13. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Aşk Mantık İntikam 12. bölüm full HD izleme linki var mı? Aşk Mantık İntikam yeni bölüm!
Haberler.com - Haberler | Gündem

Ekranların sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam bugün 13. bölüm ile yayınlanıyor. Yeni bölümünün ardından Aşk Mantık İntikam 13. bölüm fragmanı çıktı mı? 13. bölüm fragmanı yayınlandı mı? merak edildi. Peki, Aşk Mantık İntikam 13. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Aşk Mantık İntikam 12. bölüm full HD izleme linki var mı? Aşk Mantık İntikam yeni bölümde neler olacak? İşte bilgiler...

Aşk Mantık İntikam yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Aşk Mantık İntikam geçen bölüm izle! Aşk Mantık İntikam canlı izle! Aşk Mantık İntikam ne zaman çıkacak? Aşk Mantık İntikam yeni bölüm haftaya mı? Aşk Mantık İntikam fragmanı çıktı mı? Aşk Mantık İntikam yeni bölümde neler oldu? Aşk Mantık İntikam yeni bölümde neler olacak? Haberler.com son dakika haberler, gündem haberler ve tarafsız haberler için okumaya devam edin.

Aşk Mantık İntikam hafta içi her Cuma günü Fox TV'de saat 20:00 'da başlıyor.

Aşk Mantık İntikam henüz yeni bölüm fragmanı çıkmadı. Bugün yayınlanan 12. bölümün ardından 13. bölüm fragmanı çıkacak.

AŞK MANTIK İNTİKAM 13. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Aşk Mantık İntikam 13. bölüm fragmanı yayınlandı!

Ozan'ın beklenmedik itirafıyla artık herkes, Ozan ve Esra'nın eskiden evli olduğunu öğrenmiştir. Olay anına Çağla ve Çınar'ın annesi Hande de dahil olur. Ozan ve Çağla'nın düğünü için geri sayım başlarken, Hande evliliği ile ilgili tereddütleri olan Çağla'yı Ozan'ı kaybetmemesi için yönlendirir. Esra ise artık olanlardan sonra Ozan'a öfke doludur.

Düğün günü yaklaştıkça Esra'ya olan aşkını içinden bir türlü atamayan Ozan, içten içe bu düğünün gerçekleşmesini istemez ancak Esra'yla yüzleşmekten ve konuşmaktan da kaçınır. Zeyno ve Musa birbirlerini deli gibi seven ikilinin mutsuz olmaması için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Zeyno, düğünün başlamasına saatler kala Ozan'ın karşısına çıkar ve hiç bilmediği acı gerçeği anlatır. Esra ile yüzleşen Ozan, verdiği sözü tutup Çağla ile evlenecek midir?

Aşk Mantık İntikam yeni bölümüyle Cuma 20.00'de FOX'ta!

Aşk Mantık İntikam 13. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Aşk Mantık İntikam 12. bölüm full HD izleme linki var mı? Aşk Mantık İntikam yeni bölüm!

Ana karakterler şöyle:

Burcu Özberk : Esra Erten Haberler.com son dakika haberler, gündem haberler ve tarafsız haberler için okumaya devam edin.

İlhan Şen : Ozan Korfalı

Burak Yörük : Çınar Yılmaz

Melisa Döngel : Çağla Yılmaz

Haberler.com - Gündem

Aşk Mantık İntikam, Dizi, Gündem, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title