Ali Aydın; "Balta Vursalar Ayrılmayız"

Ali Aydın; "Balta Vursalar Ayrılmayız"

Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup takımlarından Aydınspor 1923'ün Sportif Direktörü Ali Aydın, takımdaki birlikteliğin Bolu kampında daha da kuvvetlendiğini belirterek, "Balta vursalar ayrılmaz" dedi.

Ali Aydın;

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Aydınspor 1923'ün Sportif Direktörü Ali Aydın, takımdaki birlikteliğin Bolu kampında daha da kuvvetlendiğini belirterek, "Balta vursalar ayrılmaz" dedi.

İlk geldikleri günden bu yana özellikle genç oyuncuların büyük aşama kaydettiğini ifade eden Ali Aydın, "Osman, Emre ve Engin büyük aşama kaydetti. Bu çocuklar bizim geleceğimiz. Arkadaşlık ortamı harika düzeyde. Antrenmanlar mükemmel geçiyor. Oyuncularımız birbirine inanıyor ve güveniyor" dedi.

Dış etkenlerin araya girmediği takdirde Aydınspor 1923'ün başarılı olacağına inandığını kaydeden Aydın, "Taraftarımız,şehrimiz ve medyamız ile birlikte olursak çok daha güçlü oluruz. Hatalarımız, yanlışlıklarımız ve eksikliklerimiz olabilir. Ancak, bu hataları birlikte olursak daha kolay kapatırız. Yeter ki kenetlenelim. Kimse, kimseyi ayırmasın" diye konuştu. - AYDIN