63 Yaşındaki Hatice Teyze, İnternetten Tanıştığı Aşkına 30 Bin Lira Kaptırdı - Haberler
Haberi Paylaş

63 Yaşındaki Hatice Teyze, İnternetten Tanıştığı Aşkına 30 Bin Lira Kaptırdı

Haberler.com - Haberler | Güncel

63 yaşındaki Hatice Kılıç, internetten tanıştığı 45 yaşındaki adama önce aşık oldu, sonra 30 bin lira kaptırdı. Başına gelen talihsiz olayları canlı yayında anlatan Hatice Kılıç'ın elindeki fotoğraftan, dolandırıcının bir belediye çalışanı olduğu ortaya çıktı.

63 yaşındaki Hatice Kılıç, internetten tanıştığı 45 yaşındaki adama önce aşık oldu, sonra 30 bin lira kaptırdı. Esra Erol'da programında başına gelenleri anlatan Hatice Kılıç'ın elindeki fotoğraftan, dolandırıcının bir belediye çalışanı olduğu ortaya çıktı.

63 yaşındaki Hatice Kılıç'ın, 45 yaşındaki adamla internette başlayan aşkı hüsranla son buldu. Hatice Kılıç, 9 ay önce Metehan Altun isminde birisiyle Facebook üzerinden konuşmaya başladı. Kendisini subay olarak tanıtan adamla, sık sık Facebook ve telefon üzerinden konuşan Hatice Teyze, zamanla ona güvendi. Evlenip boşandığını ve artık genç kadınlara güvenemediğini belirten adam, maddi durumunun sıkışık olduğunu ve bir miras alacağının olduğunu belirterek Hatice Heye başladı.

63 Yaşındaki Hatice Teyze, İnternetten Tanıştığı Aşkına 30 Bin Lira Kaptırdı

Hatice Teyze, kendisini Metehan Altun olarak tanıtan kişinin maddi durumunun kötü durumda olduğuna inanıp önce telefon faturasını ödedi. Daha sonra kendisine cep telefonu hediye etti. Dolandırıcıya 3000-5000 TL. nakit miktarlar da gönderen Hatice Teyze, dolandırıldığını geç de olsa anladı. Toplamda 30 bin TL. parasını kaptıran Hatice Kılıç, dolandırıcının bulunması için Esra Erol'dan yardım istedi.

63 Yaşındaki Hatice Teyze, İnternetten Tanıştığı Aşkına 30 Bin Lira Kaptırdı

Kendisini subay Metehan Altun olarak tanıtan kişinin, Kuşadası Belediyesi'nde bir temizlik görevlisi olarak çalışan İlyas Çelik olduğu ortaya çıktı. İlyas Çelik'in daha önce de Aydın Belediyesi'nde çalışırken beraber görev yaptıkları mesai arkadaşı canlı yayına bağlanarak, fotoğraftaki kişinin İlyas Çelik olduğunu teyit etti.

63 Yaşındaki Hatice Teyze, İnternetten Tanıştığı Aşkına 30 Bin Lira Kaptırdı

63 Yaşındaki Hatice Teyze, İnternetten Tanıştığı Aşkına 30 Bin Lira Kaptırdı

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (161)
Nazli:Teyze yasindan basindandami utanmiyon.o adam seni ne yapsın. Ahin gitmis vahinn kalmis. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
YAKIŞIKLI GENÇ ERKEK, AMA PARASIZ ??:(Güzel gözlerin güneşi bile kıskandırıyor.) şiirin devamı için 30.000 TL lazım. internetimde bitmek üzere ve bilgisayarda eskidi zaten off. Gençlere de güvenmiyorum sizin gibi olgun bir bayan hayatıma renk katar. Gel eyyyy sevgili beraber gökkuşağımızı oluşturalım ikinci baharda kırlarda beraber koşalım. Ben koşamam dersen arabayla gezelim. Ama araba için 150.000 TL. Lazım canım. ???????????? Cevap Yaz 1 4 Yayından Kaldır
asdf:Bu tipe 30. 000tl verilirmi hiç teyze. Bana 10. 000 versen yeterdi :( Cevap Yaz 2 2 Yayından Kaldır
Tüm 161 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title