Zirve Gibi Sünnet Düğünü

Zirve Gibi Sünnet Düğünü

Erman Ilıcak ve Eşi Jale Hanım, Yedi Yaşındaki Oğulları Kerem İçin Görkemli Bir Sünnet Düğünü Düzenlediler. Şık Gece Aniden Bastıran Yağmura Rağmen, Geç Saatlere Kadar Sürdü.

Zirve Gibi Sünnet Düğünü

Erman Ilıcak ve eşi Jale Hanım, yedi yaşındaki oğulları Kerem için görkemli bir sünnet düğünü düzenlediler. Şık gece aniden bastıran yağmura rağmen, geç saatlere kadar sürdü.

RÖNASANS İnşaat’ın sahibi Erman Ilıcak ve eşi Jale Ilıcak, yedi yaşındaki oğulları Kerem için, sünnet düğünü düzenlediler. Bilkent Otel’in havuz başında gerçekleşen görkemli düğün başkentin çok sayıda ünlü ismini bir araya getirdi. Geceye Ankara Emniyet Müdürü Ercüment Yılmaz, Müteahhitler Birliği Başkanı Erdal Eren ve eşi Funda Eren, İsveç Büyükelçisi Christer Asp, Gamze Cizreli gibi isimlerinde aralarında bulunduğu çok sayıda seçkin davetli katıldı. Davetliler havuz başında içkilerini yudumlayıp koyu sohbetler ederken, miniklerde kendileri için hazırlanan alanda gönüllerince eğlendi. Yemek öncesinde konuşma yapan Erman Ilıcak, gecenin kendileri için çok özel olduğunu ifade ederek, “Bu gece hem Kerem’in sünnet düğünü, hem Jale ve benim evlilik yıl dönümümüz, hem de Rönesans İnşaat’ın 15. Kuruluş yıldönümü” dedi.

Bastıran yağmurun azizliğine uğradı

GÜN boyu devam eden sıcak ve güneşli hava akşam saatlerinde bozarak, yağmura dönüştü. Yemek için masalarına oturan konuklar, aniden bastıran yağmurun azizliğine uğradı. Kısa süreli yağmurdan kaçmak ve korunmak isteyen davetliler renkli görüntüler oluşturdu. Yağmurun durmasıyla konukları otelin içine alan organizasyon görevlileri, hızlı bir çalışmanın ardından masa ve sandalyeleri tekrar hazırladılar. Yağmur nedeniyle biraz aksayan program, gerekli hazırlıkların ardından normal seyrinde havuz başında devam etti.